Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik ilyen légkondicionáló...

Létezik ilyen légkondicionáló (klíma)?

Figyelt kérdés

Aminek nincs kivezetőcsöve (tehát nem kell hozzá sem falat fúrni, sem az ablakon nem kell kivezetni semmit), nem igényel sem jeget, sem hideg vizet?

És mondjuk csak hálózati áramot igényel.


Szeretném, ha belinkelnétek terméklapokat, honnan érdemes venni.


Ha esetleg nem létezik ilyen, akkor miért nem?


Köszönöm szépen előre is.


júl. 20. 10:08
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
26%

"cserébe hülyének néző, faszoskodó, kioktató nyomorult kommentelő"

Nem nagyon értem, te minősíthetsz bárkit, a bárki meg nem minősíthet másbárkit?

A kérdéssel egyébként semmi baj nincs. Intelligens. Mint Trumpet elnök úr kérdése, hogy nem lehetne a covid vírus ellen úgy harcolni, hogy kénsavat injekcióznak a páciens testébe, az majd megeszi a vírust.

júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

#31 'Nem nagyon érted.' :D Mókás. :) Akkor nézzük:


1. Ne felejtsük el a kontextust:


"k.rvára zavarnak engem is a 0 segítőszándékú, cserébe hülyének néző, faszoskodó, kioktató nyomorult kommentelők."


2. "Nem nagyon értem, te minősíthetsz bárkit, a bárki meg nem minősíthet másbárkit?"


Nem tagadtam meg sehol senkitől mások minősítésének a jogát. Azt írtam, hogy ENGEM k.rvára zavarnak.


3. Az oldal célja/funkciója az információbeli segítségkérés és segítségnyújtás. (Igen, én ennek több hozzászólásban is eleget tettem, mielőtt kérdeznéd.)

júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
71%
#31 Továbbá megkérdezném akkor azt is, hogy te is a rendeltetésének megfelelően használod ezt az oldalt 31-es? :) Mert a válaszodból úgy tűnik, hogy rohadtul nem.
júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
0%

#33, Itt volt az első hozzászólásom, a negyedik a sorban, 8 év és 10-11 hónapja:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

Azóta meg millió volt.

De azt én elismerem, hogy a hülyéket egyre kevésbé bírom.

júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Ez a nagyon okos 23:17-es lehet itt lakik a gyékán. :) Bár ki tudja miket irkált abban a millió beszólogatásában.

De azt végképp nem értem, miért foglalkozik szerinte hülyékkel és hülye kérdésekkel.


Eszem ágában sincs ilyeneknek privátot küldeni, de megnéztem valamit: az általa linkelt hsz-ben ráklikkeltem a "Privát üzenet" gombra, és ezt kaptam:

"A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

:D

júl. 23. 05:26
 36/55 anonim ***** válasza:
34%
Eszed ágában sem volt, de ha tudtál volna, akkor azért küldtél volna. :D
júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
Javaslom, ha érdekel a téma, hogy olvasd el a linken lévő leírást. A dolog fizikájáról nagyon informatívan tájékoztat.
júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, megnézem majd jobban.
júl. 24. 14:56
 40/55 anonim ***** válasza:
Ehhez is kell mindenféle csövezés.
júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!