Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Mit csináljak,...

Miért van ez? Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Szombat óta, olyan furán érzem magam, mintha aludnék, mintha ez az egész csak egy álom lenne.. mintha nemsokára felkelnék, és rájönnék, hogy azért volt ilyen fura érzésem, mert valóban álom volt.

a fejem, és a testem mintha két külön rész lenne, a kezeim magától mozognak, még mielőtt az agyam rájönne, mit is ír, csinál.

mitől van ez? mikor fog elmúlni?

most is ez van.. mindent meg kell néznem legalább kétszer-háromszor, hogy felfogjam mit nézek.. aztán leesik, hogy valamit bámulok, és gyorsanelkapom a fejem.. eléggé zavaró...


2010. jún. 18. 11:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nem hinném, mert olyankor is ez van, amikor bnőimmel hülyülünk..:D

ma két órát aludtam, mert képtelen voltam elaludni, és olyan hajnali ötkor sikerült.. aztán hétkor kellett kelnem.. nem mondanám, hogy valami fitt vagyok, de ma sem lesz nagy alvás, mert buli van. csak nem pusztulok bele. majd vasárnap pihenek.:D

amúgy.. olyan,mintha hiába néznék valamit, mintha egy csomó idő kellnee, hoyg a szememtől az agyamig eljusson az,amit épp nézek. az ismeretlen arcokat meg nem tudom megjegyezni, még akkor sem, ha egy óráig bámulom. teljesen szétmosódnak..

2010. jún. 19. 13:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen kiadós beb*szás után énis igy érzem 1-2 napig...:D
2010. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nagyon alacsonyan van a csillár és a lámpa fénye miatt. Én akkor szoktam magam így érezni,ha nem megfelelőek a fényviszonyok. Esetleg igyál több vizet meglehet,hogy kissé kivagy száradva.
2010. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!