Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha beparázok. Mit tudok...

Néha beparázok. Mit tudok tenni, hogy ne hatalmasadjon el felettem, és hogy elmúljon, hogy tudjam irányítani ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Múltkor a metron volt,azt hittem,hogy fel fogunk robbanni,minden átmenet nélkül,egy férfi a táskáját maga mellé egy méterre tette,és nagyon megijedtem.Leizzadtam mire a következő megállót elértük.Utána fejvesztve rohantam ki a metrobol,ahogy csak tudtam. Ma hasonló volt a buszon. Mögém ült egy középidős pár,és nagyon megijedtem tőlük. Egyszerűen félek. Mit tudnék tenni? Kérlek segítsetek!
2011. jún. 13. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

mark86


hagyd el vagy a füvet,vagy az lsd-t!

2011. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem,nem,nem használok semmi ilyet.
2011. jún. 13. 22:52
 3/18 anonim ***** válasza:
szorongsz. gondolkodj el miért félsz, mitől, bszélgess rről emberekkel.ha nem segít, fordulj pszichológushoz.nem vagy mostanában nagyon nagyon lestresszelve?
2011. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szörnyen vagyok,az előbb is valami történt,ami miatt muszáj voltam már ide írni. Senki nem ért meg. Kivagyok. Szörnyen. Tiszta vagyok,nem használok semmit,és mégis. Nagyon félek!
2011. jún. 13. 22:59
 5/18 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz. Én megértelek :) , ha számít valamit.

Nekem is voltak ilyen gondolataim, de nekem ez kialakult. Hál' Istennek már nincsenek vagy csak nagyon ritkán.

Azt tudom ajánlani, ha ilyenekre gondolsz, akkor rögtön gondolj másra vagy tudasd magaddal, hogy ez egy hülyeség, amit gondolsz, ha ez nem segít, akkor tényleg beszéld meg valakivel, lehetőleg olyannal, aki meg is ért. Mert elég rossza az, amikor neked fontos valami és az a másik illető akinek beszélsz erről szarba se nézni, már bocsánat.. :).

2011. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagyon félek. Az előbb a barátnőmmel beszéltem,és egy férfi beszélt a telefonba,és utána megszakadt a hívás. 10 percig megmozdulni se nagyon mertem. Visszahívtam a barátnőm,és azt mondta lemerült. Említettem neki,hogy mit hallottam,de kinevetett.Én komolyan hallottam.Meg vagyok rémülve. Nagyon félek.Mostanában egyre sűrűbbek ezek. Nem szeretnék megőrülni. De ha ez folytatódik,akkor bele fogok őrülni.
2011. jún. 13. 23:24
 7/18 anonim ***** válasza:

mark86


azonnal pszichiáter!

2011. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem fogsz megőrülni, kitartás!! ;) És hát írtad a telefonálást, nem tudom, ez nem azért van, mert most nagyon az ilyenekre koncentrálsz és ezért történnek ilyenek? Én valahogy úgy próbáltam ezeket leküzdeni, amikor történtek, hogy megpróbáltam nem rájuk gondolni és egy idővel később enyhültek.

És, hogy mondtam ezt mindenképp meg kell beszélned valakivel, aki megért.

2011. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretek ilyenekről mással beszélni,mert úgy érzem,hogy az én problémáim másokéhoz képest pitiáner,és mindenkinek megvan a saját maga gondja,nem kell nekik még az enyém is. Próbálok megnyugodni,és elűzni ezeket. De már kimenni is félek. Nem merek emberek közé menni,félek ettől az érzéstől. Nem akarom,hogy újra megtörténjen.
2011. jún. 13. 23:34
 10/18 anonim ***** válasza:
Megértelek. Akkor így a saját akaratoddal és türelmeddel kellesz úgymond "legyőznöd" ezt. Sok sikert hozzá és, ha ez nyugtat gondolj arra, hogy nem csak te küzdesz most ilyen problémával :)
2011. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!