Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha beparázok. Mit tudok...

Néha beparázok. Mit tudok tenni, hogy ne hatalmasadjon el felettem, és hogy elmúljon, hogy tudjam irányítani ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Múltkor a metron volt,azt hittem,hogy fel fogunk robbanni,minden átmenet nélkül,egy férfi a táskáját maga mellé egy méterre tette,és nagyon megijedtem.Leizzadtam mire a következő megállót elértük.Utána fejvesztve rohantam ki a metrobol,ahogy csak tudtam. Ma hasonló volt a buszon. Mögém ült egy középidős pár,és nagyon megijedtem tőlük. Egyszerűen félek. Mit tudnék tenni? Kérlek segítsetek!
2011. jún. 13. 22:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Még ha nem is nyugtat,de talán megkönnyebbít az érzés. Az a baj,hogy nagyon félek. Rettenetesen. Nem szeretnék soha többé ilyet érezni,soha. Rettenetes. Sajnálom,hogy itt nyűglődöm nektek,de nem tudom mi a teendő. Próbáltam ma is nyugtatni magam,de csak remegek,és félek. Most viszonylag jól vagyok. Nem látok semmi természet felettit,nem képzelem,hogy mindjárt felrobban a ház,semmi ilyesmi. Nem merek elaludni. Előre félek a holnaptól!
2011. jún. 13. 23:41
 12/18 anonim ***** válasza:

Értem :S:S Semmi baj, tudom milyen ez, én is megtapasztaltam és nem kívánom senkinek. Habár így belegondolva én sem beszéltem meg senkivel, mint ahogy írtad nem akartál másokat terhelni ezzel na meg az, hogy elég rosszul esett volna, ha hülyének néznek...

Amúgy a metrós volt az első eset? Ha nem akkor pedig mi volt az első esetleg ha tudod miért vagy miből indulhatott ez ki?

2011. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A metros volt a legelső,és minden átmenet nélkül. Visszagondolni is szörnyű. Nem rég kezdődött. Egy hónapja talán. Azóta ez a harmadik. Rettenetesen kétségbe vagyok esve.
2011. jún. 13. 23:53
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pánikbeteg vagy.(nem viccelek, komolyan mondom)

Egy pszichológus szerintem tényleg jót tenne.Már csak azért is, mert el tudnád neki mondani az érzéseid/félelmeid.

Szerintem ez nem rossz dolog.

Ha nem akarsz pszichológushoz menni, nekem is kiöntheted a szíved, a félelmeidet, bármit amit akarsz.

Hidd el, ez is már sokat könnyít a lelkeden.Ha akarsz írj privit, holnap válaszolok.

2011. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani, hogy ha nem teszel semmit ezek csak rosszabbak lesznek :S:S
2011. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem tudok mit írni. Aludnom kéne,de félek az álmaimtól. Reggel korán kelek,lehet inkább le sem fekszem. Szeretnék valakivel komolyan beszélni,de egy-két emailtől nem hiszem,hogy elmúlnának ezek az érzések. Azért köszönöm nektek.
2011. jún. 14. 00:17
 17/18 anonim ***** válasza:

Én 3 éve nem alszok éjszaka.

5 vagy 6-tól alszok max. 10-ig.

(az vagyok aki írta, hogy írj privit)

2011. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérlek írj nekem privátot, és elmondom nekem mi a bajom. Nyugi nincsen semmi, csak szeretném elmondani az én történetem... Mivel elég hosszú, és nem szsertném itt kitárgyalni, kérlek írj! Hátha tudunk segíteni egymásnak :) 17/L
2011. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!