Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Mit csináljak,...

Miért van ez? Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Szombat óta, olyan furán érzem magam, mintha aludnék, mintha ez az egész csak egy álom lenne.. mintha nemsokára felkelnék, és rájönnék, hogy azért volt ilyen fura érzésem, mert valóban álom volt.

a fejem, és a testem mintha két külön rész lenne, a kezeim magától mozognak, még mielőtt az agyam rájönne, mit is ír, csinál.

mitől van ez? mikor fog elmúlni?

most is ez van.. mindent meg kell néznem legalább kétszer-háromszor, hogy felfogjam mit nézek.. aztán leesik, hogy valamit bámulok, és gyorsanelkapom a fejem.. eléggé zavaró...


2010. jún. 18. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

akkor ezt a kezed mind még azelőtt írta be mielőtt kigodoltad volna hogy mit írnál?!:S

Ez hülyeség...

már bocs de pfff

nem is tudok erre mit mondani

2010. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aludjál
2010. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudsz aludni?

Ha nem, lehet hogy inszomniás vagy..

2010. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
aludni tudok.. szóval nem hinném hogy inszom.. vagyok.:D
2010. jún. 18. 13:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Helló!


Ajánlanék egy könyvet, ami valószínűleg választ adhat neked erre. Olyan nincs egyébként, h hamarabb cselekszel mielőtt gondolnál magára a cselekedetre. A személyi tudatod lehet, hogy nem tud róla, csak megkésve, de van egy valami, ami igen.


Paul Brunton : Az Önvaló bölcsessége.

[link]


ha belekezdesz, akkor kérlek figyelmesen olvasd, nem olyan hosszú könyv, de megtalálod benne, mi az ami igazából irányít. S nem kell tőle tarts egyáltalán. :)


üdv

25/F

2010. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszii utolsó.;)

annyira azt hiszem még nem súlyos a helyzet, hogy könyvekbe temetkezzek, de azért kedves tőled.:D:D

am 14/L vagyok..:D:D szóval.. na mindegy, ittam kávét, azt hiszem mostmár valamivel jobban vagyok.

amúgy.. szombat óta voltam ilyen. bnőim is mondták, hogy miért vagyok zombi?hát mondom nemtudom.kösizi.^^

2010. jún. 18. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit, de valahogy éreztem, hogy ilyen korban vagy, féltem is beajánlani egy könyvet, mert elrettentő vagy "sok" lehet. Viszont ha a későbbiekben, idősebb korodban bármiféle gondod támad az élettel/miértjeivel kapcsolatban, valami nem lesz érthető számodra, vedd elő ezt a könyvet, és olvasd el, mert nagy segítség.


üdv

25/F

2010. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
áh.:D mégegyszer köszii.^^ remélem, addig is megmarad a GYIK hogy vissza tudjam keresni.;)
2010. jún. 18. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam ugyan így, amikor nem tudtam aludni.Lehet, hogy nem tudod rendesen kipihenni magadat. Vagy lehet, hogy az időjárás miatt vagy így.
2010. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha üres lennél, nem? Szerintem ez lehet az idő miatt is, vagy unatkozol, s nem tudod, mit csinálj. Én a vakációban szinte mindig így érzem magam.
2010. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!