Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől van ez? Mit cisnáljak,...

Mitől van ez? Mit cisnáljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Rossznak látom az egész életet:S rossz is..mindig unatkozok..semmi se érdekel egyszerűen! semmi...mindig rossz a kedvem. most is,és semmi se vidít fel,semmihez sincs kedvem...barátaim se nagyon vannak:S
2011. jan. 24. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Lásd meg inkább a jót az életedben, ne keseregj. És nyiss az emberek felé, akkor lesznek barátaid.


Nem mondom, hogy könnyű változtatni, de érdemes, jobbá teheted az életedet, rajtad múlik.

2011. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 de ezek nekem nem mennek:S vagy mindkei kihazsnál:Sbecsapnak...érdekből barátkoznak..nem is tudok senkivel semmiről beszélni..unalmas vagyok eléggé:S
2011. jan. 24. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz a közérzeted a középsuli miatt. Hidd el előbb-utóbb minden megoldódik, de azért tenned is kell. És igen, az élet szar...
2011. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tél az emberek igen nagy részéből kihozza a depressziót... Veled sincs ez másként.. Valószínűleg el fog múlni tavasszal... Nem feltétlen azért, mert akkor már "sunshine" van... hanem lehet addigra történik valami az életedben ami meglöki a kereket ismét...

Én például minden nap sportolok valamit.. Hetente 1* SPA-ba járok illetve szoktam még bowlingozni is... Nyelveket tanulok... Most ezt nem kell követni, hiszen 15 évesen én sem ezeket csináltam, csak leírtam, hogy én mivel töltöm a napjaimat és mi éltet... Mindig találok valami "contest"-et ami éltet! Ami segít előrébb lépni!

Javaslom, hogy te is tűzz ki célokat magad elé, kezdj bele új dolgokba! Ha nincs olyan ami úgy kifejezetten érdekel akkor is próbálkozz csak! Én sem azért mentem el taekwondo-zni mert úgy érdekelt a dolog és imádok verekedni.. Hanem azért, hogy történjen valami. Találkozzak más-más emberekkel és mozogjak is... Mondjuk én mindig mindenhova csak azért megyek, hogy emberek között legyek.. Viszont nem azért, hogy beszélgethessek velük.. Mert azt nem erőltetem, mert nem hiányzik. Elég csak a közösség és a változatosság..

2011. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

keress valami elfoglaltságot, ami érdekel, akár iskolán kívüli klubot, csoportot (sport, természetjárás, filmklub stb..)

ott új lappal indíthatsz, olyannak ismernek meg amilyennek mutatod magad, új barátaid is lesznek akikkel van közös témád

ne ülj a szobában egyedül mert csak rosszabb lesz, inkább mozdulj ki

2011. jan. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

keress hozzád hasonló embereket, vagy olyanokat akik megértnek, akiket tudsz szeretni. megváltozik a világ is.

van akinél nem működik ez a cicák-szivárvány-csicsergés-univerzum végtelen szeretete erőltetett giccs.


hobbikat se valószínű, hogy találsz addig, amíg nincs kivel megosztani. egy másik ember új érdeklődéseket kelt benned, és azokat is felerősíti, ami benned volt. ha közös érdeklődésetek van, akkor már tudtok foglalkozni is valamivel, és sokkal mozgalmasabb lesz az életed, jobb kedved lesz.


ha gondolod, írhatsz privátot is, szívesen beszélek veled.

2011. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!