Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit cisnáljak, hogy ne legyek...

Mit cisnáljak, hogy ne legyek ilyen f@szkalap?

Figyelt kérdés
Mindig mindenkit utánozni akarok,mindig a másé kell,mindig más sikerére fáj a fogam..Ez miért van? Mit csináljak,hogy ez megszűnjön?
2011. okt. 18. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok énis. De nem akarok utánozni másokat, viszont nekem más sikere böki a csőrömet, és utálom hogyha másiknak jobb cucca van, vagy sikeresebb, jobb valamiben. Szerintem ez csak önzőség nekemis lekéne győznöm de ezt csak te tudod. Lehet hogy te msában vagy jobb mint akinek pl: job telefonja van vagy sikeresebb.
2011. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a jelenség nálam is fenn áll, de most, hogy így olvastam a kérdést, most eszméltem erre rá. Böki a csőröm, amikor valakinek van valakije vagy több pénze van, jobb cuccai, külsőleg jobban néz ki (kondi miatt), pedig én is járok meg társai.

21/F

2011. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter...
2011. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
van néhány ötletem.. :)
2011. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!