Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit cisnáljak? Teljesen kész...

Mit cisnáljak? Teljesen kész vagyok, aki tud segítsen!

Figyelt kérdés
Ma suli után mentem haza fele, kerülő úton mentem a vasút mellett mert elgondolkodtam mi is életem értelme, mikor hirtelen történt valami, nagyon szokatlan volt, először felse fogtam mitörténik. Először fura sistergéseket hallottam majd egy paradicsomfej (egy nagy, ne ítéljetek és ne nevesetek ki nagyon komoly dolog ez!) szerű valami megjelent előttem, nemtudtam mit tegyek, megfordultam és elakartam szaladni, de megbotlottam egy faágban, nagoyn fájt, megfordultam, és mégmidnig ott volt a paradicsom és megszólalt mély hangon, hogy "tudom hogy kivagy, nem foglak megszállni, de fogd meg a paradicsomot amivé változok és mindig tartsd magamnál, különben bajok lesznek.." és átváltozott egy sima átlagos paradicsommá. én nagyon megijedtem,de kénytelen voltam felvenni őt, és azóta tényleg mindig nálam van, most is itt, de iszonyú rettegésben élek délután óta, és kitudja meddig lesz ez! Ezt nem viccnek írtam! ez egy nagyon komoly dolog. aki otthon van a szakmában vagy mi ez, kérem szépen írjon. vagy vegyen fel msnen vagy ahol tud, tényleg, megadom neki privátba csak segítsen valaki, elakarom tüntetni ezt a paradicsomot, de félek hogy most is látja mit írok..tejóéég. SEGÍTSÉG! MEGŐRÜLÖK!
2010. nov. 9. 18:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem is történt ilyen, csak egy kiwivel. Én felkerestem egy hozzáértőt és kiküldött egy szakértőt. Mikor megjött, 4 gyertyát tett a kiwi köré és kántált valamit. Azt mondta, hogy időben szoltam, mert ha kicsit többet vártam volna akkor egyre nagyobbra nőtt volna, míg a végén át nem változik megint beszélővé, és akkor végem lett volna. Azóta semmi bajom, sőt meg is ettük.
2010. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
*szakembert
2010. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
még szerencse hogy beszélo paradicsomfel szakon végeztem, ezért azt tanácsolom neked h ne higyj neki, dobd ki azt a paradicsomot
2010. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
de mi lesz ha újra előjön? nagyon félek emberek! tényleg, én tuti nem lennék képes ezek tuán megenni, pedig tényleg szép paradicsom
2010. nov. 9. 18:54
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
akkor égesd el
2010. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
ne várj, mert megrohad !! vagy van másik megoldás is : Küldj rá egy paprikát!
2010. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

18:56os vok:

vagy még 1 et tudok: DÖFD ÁT EGY FOGPISZKÁLÓVAL A SZÍVÉT!!

2010. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
megmondtam, értelems választ!!! félek nagyon, folyamatosan wc-re kell menjek, és vinnem kell mindhova,itthon már kérdezték mért van nálam ez a paradicsom, nem memrtem megmondani az igaza. Suliba mit fogok modanni te jóéég!
2010. nov. 9. 19:01
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

18:56 vok megint:

találtam a neten még1 megoldást: idézem :"Hogy elszálljon az átok, képébe kell nyomnod annak a tanárnak, akit a legjobban utálsz"

2010. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarom a kérdezőt megbántani. Én abszolút elhiszem, hogy ő átélte ezt a dolgot, amit leír. Ugyankkor ez olyan szinten életszerűtlen és kizárt, hogy szerintem valami súlyos idegi vagy egyéb elmével is kapcsolatos probléma lehet a kérdezőnél. (Nem szemétkedésből írom, hanem komolyan)

Vagy valami drog visszamaradt mellékhatása, vagy valami egyéb trauma válthat ki ilyen hallucinációt.

Én pszichiáterhez fordulnék.

2010. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!