Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit cisnáljak? Teljesen kész...

Mit cisnáljak? Teljesen kész vagyok, aki tud segítsen!

Figyelt kérdés
Ma suli után mentem haza fele, kerülő úton mentem a vasút mellett mert elgondolkodtam mi is életem értelme, mikor hirtelen történt valami, nagyon szokatlan volt, először felse fogtam mitörténik. Először fura sistergéseket hallottam majd egy paradicsomfej (egy nagy, ne ítéljetek és ne nevesetek ki nagyon komoly dolog ez!) szerű valami megjelent előttem, nemtudtam mit tegyek, megfordultam és elakartam szaladni, de megbotlottam egy faágban, nagoyn fájt, megfordultam, és mégmidnig ott volt a paradicsom és megszólalt mély hangon, hogy "tudom hogy kivagy, nem foglak megszállni, de fogd meg a paradicsomot amivé változok és mindig tartsd magamnál, különben bajok lesznek.." és átváltozott egy sima átlagos paradicsommá. én nagyon megijedtem,de kénytelen voltam felvenni őt, és azóta tényleg mindig nálam van, most is itt, de iszonyú rettegésben élek délután óta, és kitudja meddig lesz ez! Ezt nem viccnek írtam! ez egy nagyon komoly dolog. aki otthon van a szakmában vagy mi ez, kérem szépen írjon. vagy vegyen fel msnen vagy ahol tud, tényleg, megadom neki privátba csak segítsen valaki, elakarom tüntetni ezt a paradicsomot, de félek hogy most is látja mit írok..tejóéég. SEGÍTSÉG! MEGŐRÜLÖK!
2010. nov. 9. 18:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ne cipeld sehova, hanem szolj hozza, s ha nem valaszol, akkor dobd a kazanba, de egesd el!
2010. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha mindíg nálad kell,hogy legyen edd meg!
2010. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
szerintem füveztél
2010. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
köszönöm 19:05 igazad van, végre egy értelmes válasz, nem haragszom meg és remélem is hogy igazad van, szerintem kidobom nem édkel, nem szabad higyygek az ilyesmiben egyetértetk?
2010. nov. 9. 19:13
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
19:09-nek írom : De ha megeszi, akkor széklet formájában fog távozni a szervezetéből, és akkor rosszabb lesz
2010. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi lehet ez, de irigyellek. Egy csomó paradicsomot ültettünk a kertbe, és mind lerohadt még augusztusban a nagy esőktől. Te meg novemberben találsz egy egészséges, ráadásul beszélő példányt.

Amúgy nem ütötted meg a fejed nagyon abban az ágban, mielőtt megszólalt a paradicsom?

2010. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
:D:D komolyan, mondmta hogy normális válaszokat, de ez tényleg jó volt még mosolyt is csaltál az arcomra pedig ténylneg nagony félek
2010. nov. 9. 19:27
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
19:15:És így született meg Kula bácsi! :D
2010. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Aszald meg, szárítsd ki!! Jóval tovább eltart!!
2010. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
szerinted az én narancsom különb?
2010. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!