Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg különc és stréber vagyok?

Tényleg különc és stréber vagyok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és kitűnő tanuló vagyok, a szüleim az iskolában tanítanak és sajnos engem is, az osztály társaim állandóan strébereznek, ez miatt direkt elrontottam a dolgozatom és nem jelentkeztem órán, a tanárok kérdezgették, hogy mi van, de nem mondtam meg. Mostanában még jobban piszkálnak. Igazuk van, vagy ne is hallgassak rájuk?

Köszi


2010. ápr. 7. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én most általános 8.os vok 6. ban ugyanebben a cipüben jártam én is. Kiközösítettek, mert jól tanultam, utáltam suliba járni, mert mindig szekáltak, a szünetekben magányos voltam és nem voltak baráátaim...Még mindig rossz érzés, ha visszagondolok, de ne rontsd el miattuk a jövődet. Lehet, h nincs sok tapasztalatom, mert csak 8. os vok, de én is ugyanebben a helyzetben voltam, és most jól kijövök a batátaimmal, viszont van egy "barátom", aki nem bír belenyugodni, h ő nem olyan jó tanuló ezért azzal szekál, h ha nem kapok bejegyz-ést v 5öst(nálunk az 5ös olyan mint Magyarországon az 1 es mert SK suliba járok...sajnos)akk b_zi meg hülye vok, de már nagyon kezd idegesíteni. Én nem szeretek másoknak rosszat csinálni, de néha azon gondolkodok, h a képébe vágom h felvágos b_zi, mert van 1 lány, akibe nagyon szerelmes, és nem tudja elfogadni, h ez nem kölcsönös, ezért amikor meglátja azt a lányt akk mindig teszi a nagymenőt, ami már mindenkinek az agyára megy...sry h kicsit hosszú lett... a lényeg, h ne rontsdd le a jegyeid miattuk
2010. ápr. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kitűnő voltam végig én is általánosban, igaz a magatartásommal gond volt, így nem volt merszük piszkálni. :)

Ne törődj velük. Okos vagy, tanulj. Lesz 1 jó szakmád és a többiek majd kiszolgálnak a boltban, adnak egy adag sült krumplit, kifestik a házad szobáit (jobb esetben, ha adsz szerencsétleneknek munkát).

Amúgy nem irigyek, csak átlagos buta magyar szülők, átlagos buta gyerekei.

2010. ápr. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok kitűnő tanuló, de mindig 4,5 és 5,0 között vagyok. Engem is lestrébereztek, nem is egyszer. Szerintem is hülyeség direkt elrontani a dolgozatot, csak magadnak csinálsz vele sz*rt. A többiek véleményét meg sz*rd le!
2010. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre magad néhány f_sz miatt. Nem te tehetsz róla.
2010. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!