Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg különc és stréber vagyok?

Tényleg különc és stréber vagyok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és kitűnő tanuló vagyok, a szüleim az iskolában tanítanak és sajnos engem is, az osztály társaim állandóan strébereznek, ez miatt direkt elrontottam a dolgozatom és nem jelentkeztem órán, a tanárok kérdezgették, hogy mi van, de nem mondtam meg. Mostanában még jobban piszkálnak. Igazuk van, vagy ne is hallgassak rájuk?

Köszi


2010. ápr. 7. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt NE csináld

ha okos vagy akkor vállald

csak irigykednek:)de komolyan

ők munkanélküliek lesznek, te neked lesz jól fizető állásod

légy szorgalmas, és tanulj

2010. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:D

egyáltalán nem irigykednek szerintem, sőt..hanem az olyan gyerekeket akik mások mint a többség, általában kiközösítik, nehezebben illeszkednek be. Persze ez nem minden esetben jelenti azt, hogy jófej ez a gyerek. A dolgozataidat meg ne rontsd el, mert az hülyeség, nem is kicsit. Majd idővel reméljük sikerül beilleszkedned, megtalálnod a barátaidat.

2010. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
irígy f*szok...
2010. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindent, megpróbálok túl lépni a társaim piszkálódásán.
2010. ápr. 7. 18:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne csináld ezt

szerezz sok 5-öst és szard le a többieket

2010. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

te H*lye vagy már megbocsáss. Elmondom a szitut:

Általánosban-->stébereznek

Gimiben/szakközépben-->elfogadnak úgy ahogy vagy

egyetemen/fősulin-->befogadnak, és felnéznek rád

2010. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Talán igazad van.
2010. ápr. 7. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:
1 év múlva kicsit más lesz majd,8.-as korodra majd megfogod érteni,hogy nem tudsz mindenkinek megfelelni,hisz senki sem tökéletes,bevallom,nekem több hibám van,mint az átlagnak,de én nem vagyok kétszínű és tudok igazán szeretni.Benned ez az érték van meg,hogy te többet tudsz,ÉS EZT HASZNÁLD KI!Ne akarj megfelelni azoknak a hülyéknek,ne süllyedj le a szintjükre!Nem éri meg.Ezzel csak rontassz a jövődön.2 év múlva meg úgyis máshova fogsz járni:D vmi jobb iskolába,ahol elfogadnak.Csak legyél önmagad!Mert belőled is csak egy van.:)
2010. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bazze...Ne rontsd le az eredményedet a sok hülye miatt! Lehet, hogyha nem lennél "stréber" akkor szeretnének, de most megtapasztalhattad, milyen írigyek és azzal szórakoznak, hogy piszkálnak, nem? Nekem így nem kéne a barátságuk...
2010. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
NEM IRIGYEK:D nem bírjátok felfogni? nehezetekre esik?
2010. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!