Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon én vagyok a különc?

Vajon én vagyok a különc?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, ez az első évem gimiben. Az új osztálytársaim jófejek, de furcsák hozzám képest. Bár nem tudom, lehet, hogy én vagyok a furcsa. Eddig én is olyan voltam mint a legtöbb korombeli lány. Imádtam magassarkúban járni, szerettem a nőies vonalat, szőke akartam lenni stb. Most viszont úgy gondolom, hogy a legtöbb ilyen lány nagyon felszínes, játssza a cicababát, és próbál megfelelni a "fővezéreknek". Én viszont mostanában állandóan feketében járok, szerintem divatosan öltözködöm, csak teljesen más irányba mint ők.Kezdek magamba fordulni. Elegem van a buta, üresfejű libákból, akiknek a pasizás az élete. Jobban is tanulók mint ők, és szerintem sokkal érettebben viselkedem. Pl. van egy osztálytársnőm akinek van "barátja", mégis állandóan pasizik, a suliban a fiúkat nézegeti, flörtöl velük. Szerintem az emberek azért járnak egymással, mert szeretik egymást. Ezt viszont annyira gyerekesnek tartom. Nem tudom, lehet, hogy előbb érek mint a többiek, azért furcsák nekem? Kérlek, válaszoljatok.
2010. szept. 12. 13:51
 1/6 anonim válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy baj, ha külömbözik a stílusod a többi tucatlányétól. Engem is irritálnak a cicababák, de ez ellen nem lehet mit tenni, próbáld leszarni őket, és örülj neki hogy van stílusod, egyéniséged. :)
2010. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán baj.

Mondjuk azért ne forulj magadba mert az nem jó.

Viszont elhiheted, sok fiú (köztük én is) nem a tucatlányokra bukik. Inkább legyen egyénisége, ne pasizzon ha van barátja stb...

Különc abból a szempontból vagy, hogy te nem szeretnél r*banc lenni, és ez nagyon jó. Csak így tovább!

2010. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rocker vagy? Mert ha igen, akkor minden rendben van :D
2010. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ó énis ilyen vagyok, megvan mindenről a véleményem, és ki is mondom azt, nincs szinte barátom a korosztályomból, 18-19évessekkel haverkodom, nem járok olyan ruhákba mint a többiek, zenélek, színészkedek, különc vagyok, ezt szeretem és kit érdekelnek mások... :D van egyéniséem, és nem csak egy másolat vagyok a sok rIbancból :)
2011. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

15 éves fiú vagyok.

A suliba mindig feketébe járok, a barátom meg mondja hogy nem tartok lépést a divattal : Máshogy öltözködöm, nem szeretem a popzenét inkább a metált vagy rockot és mutogatja nekem a videókat azt akarja hogy megváltozzak de én már mondtam neki hogy ez az én életem ő törődjön a sajátjával. Én így érzem jól magam majd változtatok rajta ha akarom

2011. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja meg mondja hogy olyan vagyok mint egy öregember.....Csak mert nem nézem a 'való' világot meg a többi szennyet.
2011. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!