Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lett velem? Stréber lettem?

Mi lett velem? Stréber lettem?

Figyelt kérdés

Amióta egyetemre járok amikor itthon vagyok állandóan tanulok. Nem úgy kell érteni, hogy veszem az aznapi leckét és magolom ezerrel, hanem mindig a tanultakkal foglalkozom(pl mechatronikai mérnökire járok és amikor itthon vagyok akkor vagy inventorban rajzolgatok, vagy áramköröket próbálgatok, vagy matek feladatot oldok, esetleg a képleteket nézem át). Nem nézek filmet, nem játszok, zenét is ritkán hallgatok. Már kezdek megijedni magamtól. Eddig még sosem tanultam fél óránál többet. Még érettségi előtti hónapokban is a kocsmákat róttuk.


Lehet, hogy csak azért van mert érdekel a szak és a tanultak? A liciben csak bejártam egyik napról a másikra, sosem gondoltam, hogy valaha felhasználom az ott "tanultakat"...Anyumék is csak csodálkoznak...nem hitték volna, hogy egyáltalán egyetemre fogok járni.


2010. nov. 19. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Jéézusom, komolyan az a bajod, hogy tanulsz??
2010. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ez érdekel, legalább belőled lesz valaki,stréber vagy(ez nálam pozitív szó)
2010. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én büszke vagyok rád !!! :) így tovább,de néha pihenj is,könynen belehülyül az ember..
2010. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most ettől miért ijedsz meg?:) sztem anyudék is inkább örülnek, h azzal foglalkodsz amit szeretsz és tanulsz, nem pedig a bulikat járod. am nem stréberség, inkább örülj h letudod olyannal kötni magad ami érdekel.ez tök jó dolog
2010. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát hogyne félnék? Ismerek pár gyereket akik egész nap tanulnak és ki vannak rekesztve a társadalomból. Én még nem vagyok, de nem szeretnék úgy járni. Amúgy azok szerint akik csak a bulikból ismernek, partiarc vagyok. De már egyre kevesebb buliba járok el...
2010. nov. 19. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
hát hallod ha ezért kirekesztenek az állítólagos barátaid akkor ők nem is igazi barátok :D az meg miért lenne baj vagy gáz amiért nem mész minden héten bulizni?... ha nem akarsz kirekesztett lenni akkor menj néha, de nem kell minden hétvégén ha nem akarsz mert van jobb dolgod. de komolyan ha ezért kirekesztenek inkább örülnöd kéne h megszabadulsz az idiótáktól. vagy ismerkedj olyan emberekkel akik azt tanulnak mint te mert őket is ez érdekli és akkor velük tudnál összeülni ilyen dolgokról beszélni
2010. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak gratulálni tudok neked!

Van célod, úgy tűnik megtaláltad azt amit szívesen csinálsz.

Tarts ki mellette!

Ne törődj a plebszel. Sokan azt se tudják mit akarnak, azt meg végkép nem értik ha valaki munkálkodik.

Ami azt illeti, nekem nem, hogy visszataszító hanem megtisztelő lenne hozzád hasonló emberekkel ismerkedni.

2010. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!