Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is utálja a valentin-napot?

Más is utálja a valentin-napot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 19:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Igen, gyűlölöm a Valentin napot. Értelmetlen "ünnep". Aki szeret, annak minden nap "a szerelem ünnepnapja". Közhelyet mondtam most, de ez annyira igaz, mint semmi más ezen a rohadt világon. :)

Én nem azt mondanám rá, hogy nyálas. Hisz' egy csók is nyálas, és egy együtt töltött romantikus este is. Ez természetes, és én szeretem a nyálas dolgokat! :)

A Valentin napra azonban más szót ismerek: gicces.

Olvasnivaló: [link]


Mellesleg van párom, nagyon szeretjük egymást, és ő sincs oda ezért a baromságért. :)

2010. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

én csak azért nem szeretem, mert nincs kivel töltenem :DD


16/L

2010. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
20%

Nem lenne vele semmi bajom, ha a környékén nem a vízcsapból is az folyna. A bajaim:

(1) üzlet. Arra való, hogy a giccsárusok megkeressék az éves betevő egy részét.

(2) nem magyar ünnep. Ámerikában vajon megünneplik augusztus 20-át? (Magyar államalapítás ünnepe.) Nem? Akkor mi miért ünnepeljük az ő ünnepeiket?

(2/a) ha már mindenáron, akkor legyen Bálint-nap.

(3) még képmutatás is, miként lassan az összes ajándékozós ünnepünk. Persze ezt otthon szépen ki lehet kerülni, de mi a viharnak? Ha szeretek valakit, Bálint-nap nélkül is tudok venni neki egy szál virágot, nem?

2010. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Utálom 16/F
2010. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Amikor képzeletben virágárus voltam, semmit se szerettem ennél jobban...
2010. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szeretem! Tömegbutító marhaság! Csak azon az egy napon kell kimutatnom, hogyha szeretek valakit? Csokoládégyárosok és virágosok nemzeti ünnepe! Ez a véleményem róla! Nekem a valentin-nap, az a nap, amikor "összejöttünk" a barátommal. Utálom az ilyen kötelező hülyeségeket!


22L

2010. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Rohadtul gyűlölöm!!
2010. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeség! Ha szeretek valakit, Bálint/Valentin-nap nélkül is szeretem, nem kell hozzá ilyen undorító ömlengés. Ez is csak olcsó képmutatás. Mit olcsó? DRÁGA! Csak arra való, h a műpárocskák elhitessék magukkal, h ,,de boldogok vagyunk, meg de szerelmesek", meg h a csoki gyárak lehúzzák az emberek pénzét. (A virágosokat azért nem szidom, mert nekik inkább a halottak napja a nagy bizniss, meg ők legalább dolgoznak.) Ráadásul az a rózsaszín puccparádé!! Undorító! 15/l
2010. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!