Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is utálja a valentin-napot?

Más is utálja a valentin-napot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 19:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%

igen

UTÁLOM

21/f

2010. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

IGEN.( mert szar szerelmes és nyálas...)

nem magyar ünnep. pont mint a halloween. a sok kis lökött gyerek azthiszi hogy menő mert hoyg kapunk cukrot megcsokit. aztán ha valaki elhajtja őket akkor meg felvannak háborodva. azért már ne is haragudjanak...hogy képzelik ezt? ...

2010. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

ki nem állhatom!Értelmetlen barom amerikai ünnep!Amúgy nem vagyok Amerika ellenes, a tesóm kint él, a sógorom amerikai, és tök jól elvagyunk, de szerintem ez az ünnep csak arra jó, hogy "valentin nap" címszó alatt egy csomó hülyeséget rátukmáljanak az emberre.Mi férjemmel nem tartjuk meg, hülyeség!

25/l

2010. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
mivel singli vagyok, így nagyon hidegen hagy.
2010. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Én nem utálom. Nincs rá okom. Nincs barátom, sosem kaptam valentin-napra semmit, de akkor is szeretem, igaz jobb lenne, ha lenne kivel tartanom. Én szeretem ezeket az amerikai ünnepeket, olyan "modernek". Mármint úgy érzem, egy kicsit mi is a "nagy világhoz" tartozunk. 17/l
2010. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert rengetegen <nő is, hapsi is egyaránt> csak jól átverik egymást, hogy így szeretlek, meg úgy szeretlek, aztán nemsokára meg a felek elválnak. Sokan nem értik meg: még az, hogy kimondom, hogy "Szeretlek" NEM elég: úgy is kell cselekedni. Másrészt pedig nem kellene mindent elfogadni, amit a média (és tsi.) mondanak=> egy kapcsolat ne csak a vágyak azonnali kiéléséről szóljanak.
2010. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%
valentin napig próbálok nem be csajoznixDDD utálom...
2010. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Eddig mindig úgy jött ki, hogy nem volt senkim Valentinkor és ez most is így lesz, szóval hidegen hagy. De amúgy ez felesleges ünnep szerintem, nekem nem tetszik.
2010. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
rühellem a sok hülye szívecskét:D 14/L
2010. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
elöző vagyok..viszont akkor kezdődik idén a WRC szezon szal gyólessz:D
2010. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!