Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt eddig a legrémisztőbb...

Mi volt eddig a legrémisztőbb álmotok?

Figyelt kérdés

nekem az hogy:

megyek haza a suliból és kerget egy oroszlán,de leráztam.utána találtam egy panelházas környéket televolt roma zombikkal(XD)és azok kergettek egy qrva nagy réten de ott volt egy konténer és felmásztam arra.és jött egy fekete felhő nagyon gyorsan (alvás elött pont az EXMORTIS nevű játékkal játszottam)

és a zombik elrepültek,én meg leugrottam a konténerről és

rohantam ,de találtam egy barlangot oda bemásztam(de becsuktam az ajtót)és belül sötét volt és meggyújtottam egy gyufát és láttam hogy rengeteg pók kerget(de fej nagyságú pókok)és ezért rohantam egy eszméletlen hosszú alagútba,és aztán találtam egy vészkijáratot(XD)

és utána ott táncolt Michael Jackson holt részegen

de jöttek a vad disznók és megerőszakoltás jackot (XD)

én meg rohantam tovább és egyszer csak sötét lettt és valami fogdosta az orromat és egy zombi rámugrott.

és ekkor felriadtam :S persze majdnem szívrohamot kaptam :S


2010. jan. 24. 13:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nemértem, én sosem emlékszem az álmaimra :S

Örüljetek, hogy emlékeztek az álmotokra.

Ez így olyan unalmas :(

2010. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
akkor emlékszel az álmodra hogyha pont álom közbe kelsz fel ,egyébként egy álom az kb 10 másodpercig tart csak nagyon hosszúnak tűnik .
2010. jan. 24. 21:46
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
velem párszor elöfordult, hogy álmodtam majd vége lett az álomnak. Csak sötétséget láttam majd egy új álom kezödödtt el és mindkettöre emlekeztem
2010. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
az unokaöcsém sulijába az aulába valamiért ki volt ásva egy gödör, és mintha egy mini óceán lett volna korallal, aranyhallal, meg minden, csak víz nem volt benne. egy aranyhal ott keringett, mintha úszna, csak hát ugye nincs miben... X) a mamám keres, én beugrok előle a gödörbe, és a mamámat széttépi egy zöld gepárd. :( ekkor kiszaladok az utcára, és egyszer csak Michael Jackson szalad mellettem, mögöttünk a zöld gepárd... X) MJ elesett, a gepárd, és valami nagy kutya széttépte, én meg rohantam tovább... X) akkor valahogy hazaértem, és bementem a WC-be, a WC ajtót kaparta a gepárd... és akkor valahogy felébredtem. X) nagyon jó álom volt! Még egyszer!
2010. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

Nekem az volt, hogy azt álmodtam, hogy fölkelek, egyedül vagyok egy oriási villában, kinn köd van, benn pedig áramszünet.

Zajokat hallok a földszintröl (a 3. szinten vagyok), kinézek az ablakon, egy hirtelen ötlettöl vezérelve rálehelek, aláírom, megint hallok egy hangot, de azota jött egy szintet, visszanézek az ablakra és a nevem alatt a következöt látom:

ITT VAGYOK

Annyira megijedtem, hogy felébredtem.

2010. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Michael Jackson megerőszakolt... XD :$
2010. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


de nagyon jó volt!! am. ez ilyen visszatérő álom, mert rengetegszer álmodom ezt, csak mindig más helyeken. :D

2010. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Én még általános suliba járhattam akkor álmodtam ezt (sztem felsőbe volt már) :

Egy ilyen rövidebb folyosón álltam, a folyosó 2 oldalán végig 2 szintes polc (ilyen alacsonyabb volt) És a polcokon végig emberi szerbek/testrészek voltak kipakolva, és úgy emlékszem hogy a bal oldalt állt 1 fazon nekem háttal, ballonkabátban meg kalapban , és varrta össze a testrészeket meg a szerveket, elindultam felé, mielőtt odaértem volna közel, azt mondta :

- Ha ki akarsz jutni, először át kell jutnod a teremtményeimen.

És a folyosó végén lévő ajtóra mutatott, nagyon lassan odasétálltam, és lassan nyitottam az ajtót (a szivem a torkomban dobogott) full sötétség, kiléptem, ekkor becsapódott mögöttem az ajtó, és ilyen szétvagdalt rothadó arcok jelentek meg a szemem előtt ordítva meg sikongatva.

Amikor felkelltem nemtudtam hálálkodni hogy csak egy rohadt álom volt.... Na most képzeljétek el hogy kis 6odikosként mit kellett volna reagálni? xD

2010. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
utolsó, az rohadt jó volt! lehet, hogy velem nincs rendben valami, de én szeretek félni!! 8)
2010. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A mamámnál voltunk apámmal, anyámmal és a tesómmal. Ott volt egy lebegő- kés és villa. Elkezdek felém repülni aztán felgyulladt a ház, apát leszúrta a villa, a tesómat kergette egy farkas és a mamám pedig úgy futott a kés elől, mint az állat és anya pedig porrá égett. Be volt kapcsolva a tévé és pont akkor volt benne a híradó és kb. ezt mondták:

"Lebegő evőeszközök támadták meg az egész bolygót! Jönnek az UFO-k és minden földrészen felgyullad minden és egy fele akkora meteor fog becsapódni a Földbe, hogy vége lesz a bolygónak."

Aztán a villa és a kés összebeszéltek, minta üzletelnének és némi gondolkodás után, mint a Superman, elindultak felém, leszúrtak, meghaltam és aztán felijedtem. xD xD xD

2010. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!