Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt eddig a legrémisztőbb...

Mi volt eddig a legrémisztőbb álmotok?

Figyelt kérdés

nekem az hogy:

megyek haza a suliból és kerget egy oroszlán,de leráztam.utána találtam egy panelházas környéket televolt roma zombikkal(XD)és azok kergettek egy qrva nagy réten de ott volt egy konténer és felmásztam arra.és jött egy fekete felhő nagyon gyorsan (alvás elött pont az EXMORTIS nevű játékkal játszottam)

és a zombik elrepültek,én meg leugrottam a konténerről és

rohantam ,de találtam egy barlangot oda bemásztam(de becsuktam az ajtót)és belül sötét volt és meggyújtottam egy gyufát és láttam hogy rengeteg pók kerget(de fej nagyságú pókok)és ezért rohantam egy eszméletlen hosszú alagútba,és aztán találtam egy vészkijáratot(XD)

és utána ott táncolt Michael Jackson holt részegen

de jöttek a vad disznók és megerőszakoltás jackot (XD)

én meg rohantam tovább és egyszer csak sötét lettt és valami fogdosta az orromat és egy zombi rámugrott.

és ekkor felriadtam :S persze majdnem szívrohamot kaptam :S


2010. jan. 24. 13:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy pedofil volt a szobámban,és fogva tartott,síkítottam kiabáltam de apumék nem hallották mert nem volt hangom,aztán elbújt vhova a szobámban amikor apa bejött én elmondtam neki a pedofilos dolgot és megkereste és végül a szekrényemben volt aztán a végére nem emlékszem mert felébredtem.:)
2010. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kirabolnak :S
2010. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az amikor álmomban tudom hogy alszok és álmodok, fel akarok kelni, de nem tudok. Ütöm magamat álmomban de semmi. Közben érzem valaki/valami jelenlétét, mintha figyelne, és rohadtul félek tőle. Aztán felkelek, de nem bírok megmozdulni több percig, csak fekszek az ágyban, és legszívesebben felugranék, de semmim nem mozdul. Utána már azt se tudom hogy álmodom-e a vagy nem. Végül felkelek és ver a szívem mint állat.

Többször is volt már ilyen.

2010. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
MJ részegen? Ez nagyon LOL XD
2010. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem visszatérő rémálmom hogy egy barna kutya kerget habzik a szája vérvörösek a szemei.

Egy sötét erdőn kerget végig tele denevérekkel meg undorító pókokkal,kígyókkal.

Elesek és átharapja a torkomat(mármint a kutya).

Minden reggel úgy kelek fel hogy izomláz van a lábaimban az álombeli futástól.És persze kegyetlenül fáj a nyakam.

Durva...

2010. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a legdurvabb, mikor az alt sulibanalmomban verengzes volt. Rossz emberek kergettek, elfogtak, atszurtak egy drotot a derekunkon, es felakasztottak az aulaban levo orias karacsonyfara. Szoval ott logtunk, mint a diszek, szepen sorban a soksok kisgyerek...:S
2010. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt, hogy terrortámadás volt az iskolában. Valami maffiózók vagy terroristák elfoglalták a sulit és mindenkit fogvatartottak, minden teremben. Aztán húsklopfolóval ütöttek-vertek minket. Utána meg egyesével lelőttek mindenkit, és csak én éltem túl...ekkor felébredtem, nem igazán emlékszem többre.
2010. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

2 is volt ami nagyon brutál volt.

Az egyik az olyan volt, hogy háború volt és az embereket bele"öntötték" egy olyan "medencébe", ami olyan volt mint egy cső félbe vágva (mint az u betű) és abban valami radioaktív víz volt és abban csúszkáltak ide-oda, közben látszott, hogy a szomszéd városokat bombázzák. Még aznap este minket is lebombáztak, nagyon ilyesztő volt.

A másik az olyan volt, hogy Pestről mentünk hazafelé és egy kereszteződésben vártunk a lámpára, hogy váltson. A szembe sávban csak sínek voltak, de mi azokon mentünk, aztán amikor felmentünk a sínre, akkor jobb oldalt megejelent egy Sikoly. Amikor belenéztem a szemébe, akkor eltűnt, mint egy szellem (közben kirázott a hideg) és egy másik heleyen megjelent. 13-szor ment odébb és 13-adjára belém jött (mint ha beleszaladt volna az arcomba) és arra ébredtem fel, hogy majd ki esik a szívem a helyéről.

2010. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A napokban folyton rémálmaim woltak :S


-Egy kutya szétcincált

-Suliba vámpír szívta a barátaim vérét én megcsak néztem őket és nem tudtam semmit se tenni

-Keresztanyum lábát le kellett amputálni


És ez csak az az utóbbi két nap!:S

2010. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

látom nem csak én álmodok ilyeneket :S

kettővel ezelötti:

uhh...engem ha sikoly kergetne akk én beszarnék XD

2010. jan. 24. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!