Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a gyermekkori álmotok?

Mi volt a gyermekkori álmotok?

Figyelt kérdés

Mi akartál lenni ( foglalkozás ) ?

Mi vagy most?


Milyen férfit képzeltél magad mellé?

Milyen férfi van most melletted?


Milyen családot akartál?

Milyen családod van most?


2011. márc. 17. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozás:

- Szőke kékszemű hercegnő akartam lenni, később "urban-fantasy" (bár akkor még nem tudtam mi az. kb. a Harry Potter-től Dresden akták-ig képzelj dolgokat) hősnő.

- Most munkanélküli közgazdász, szabadúszó fordító vagyok (vállalok nyelv és informatika különórákat is időnként)... Fél évvel ezelőttig meg segéd-könyvtáros. Amúgy meg kissé hülye.* :D


Pasi:

- A cool és kreatív és kissé gonosz és hatalmas tündérkirályt. :D

- Egyedül vagyok... bár már rég bőven megelégednék az első két jelzővel. :]


Milyen család:

- Legalább 3 gyereket. Tündérpalotát sok szolgával és a fentebb leírt pasi sok rokonával... :]

- Egyedülálló vagyok.


Azt hiszem átlagos kislány voltam. :D


* Ködös napon állunk a buszmegállóban. Közeledik 2 fényfolt:

Tinilány: Jön a busz!!!

Én: Vagy az vagy sárkány... ;)

2011. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt soha konkrét elképzelésem munka terén. jól akartam keresni. Az utolsó munkahelyemen (gyerekkel vagyok otthon) nagyon jól kerestem, irodai kisegítö voltam,de nyelvtudásom miatt (3 nyelven beszélek) nagyon jól megfizettek.


Mindig gazdag férjröl álmodtam. Aki megtudja teremteni azt a környezetet amit igényelek. Férjem nem gazdag, de nagyon jól keres. Felfelé ível a karrierje, és egyre jobban élünk, anyagi gondjaink nincsenek és akár egyszer egyszer luxus utazást is megengedhetünk. Nagyon szeret és a kislányát is, azt kell mondanom pont olyan férfi van mellettem akire vágytam. egyszer már voltam férjnél de elváltam, ö nagyon nem az elképzelésem volt.


Család még nem teljes, még cak egy kislányunk van, de ha minden jól megy még 1-2 gyerekkel majd bövülünk. ha nem akkor így leszünk boldogok.


szerintem nagyon fontos hogy az álmainkat szemelött tartsuk.

2011. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első : nem semmi vagy :D !


Második: gratulálok! :)

2011. márc. 17. 10:16
 4/18 anonim ***** válasza:

Az első megint.

Sajnos az első álmomat (szőke, kékszemű hercegnő) már óvodában megvétózta a világ. Nem akarták nekem elhinni nem is értem miért.

^.^.oO( Bár annak lehetett hozzá köze, hogy barna hajam és zöldesbarna szemem volt. Illetve az összes közöm a nemességhez, hogy a bányászkolónia előtt ahonnan anyukám származott VOLT 7 szilvafa. :] )

2011. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szamóca. ***** válasza:

foglalkozásilag nem nagyon képzeltem én semmit, azzal sosem foglalkoztam.

pasinak mindig minden filmből a rosszba szerettem bele. az kellett, akit mindenki utált:D ez sajnnos annyiban megmaradt hogy a mai napig midnig a s*ggfejekhez vonzódom, és bár most nincs párom de mindig ilyen bunkókat fogok ki.

hát a család nálam koronként változott. sokáig nem akartam, aztán tiniként pár évig kattogtam egy gyerekért, de valahogy sosem képzeltem mellé apát (talán a férfiakról alkotott csunya sztereotip képem maitt). még fiatal vagyok a családhoz, de most egyelőre nem is foglalkozok a kérdéssel. nem tudom elképzelni magam anyaként.

2011. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Első: ugye te még mindig ebben az álomvilágban élsz? :)


Utolsó: "mai napig midnig a s*ggfejekhez vonzódom, ..." ez tiszta aranyos volt :D.

2011. márc. 17. 10:41
 7/18 anonim ***** válasza:

Mi akartál lenni ( foglalkozás ) ? bérgyilkos

Mi vagy most? tanuló, orvosira megyek majd valószínű


Milyen férfit képzeltél magad mellé? semmilyent

Milyen férfi van most melletted? semmilyen


Milyen családot akartál? nem akartam családot soha

Milyen családod van most? nincs


20n

2011. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
10:41: úh bérgyilkos :D most meg orvosi .... le a kalappal :)
2011. márc. 17. 10:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Első:


Ha tudom róla hogy álomvilág akkor miért is baj az? Jobb lenne beszürkülni? (Amúgy én kreativitásnak* hívom.) :D Nem akadályoz a valóság reális felmérésében. Sőt segíti mivel el tudom képzelni, hogyan működhetne a világ teljesen másképp, így igen ritkán dőlök be pl. az pszichológiai manipulációknak. Növeli az életminőségemet, mivel bárminek megtalálom a pozitív oldalát. :] Nem rossz az ha az ember megtartja a szürreálisabb álmait is. ;)


* Kreatív (udvarias, melléknév) -> Hülye

2011. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ki tudja mit fog művelni a kórházban.. :D
2011. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!