Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a gyermekkori álmotok?

Mi volt a gyermekkori álmotok?

Figyelt kérdés

Mi akartál lenni ( foglalkozás ) ?

Mi vagy most?


Milyen férfit képzeltél magad mellé?

Milyen férfi van most melletted?


Milyen családot akartál?

Milyen családod van most?


2011. márc. 17. 09:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
(10:41) Nos, muszáj volt valami reálisabb jövőképet találni.
2011. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 szamóca. ***** válasza:
jah tényleg bérgyilkos én is akartam lenni:D meg autoversenyző is egy ideig. és kommandós, meg ilyesmi. és rocksztár is. de semmi reális :)
2011. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Első: igazad van :). Én is szeretnék olyan lenni mint te :).


14:52: osztom a véleményedet :D

2011. márc. 17. 15:32
 14/18 habibi ***** válasza:

kiskorom álomszakmái: tanárnő, tolmács, óvónő,énekesnő majd jött az állatorvos, amitől elrettentett az a tény, amit a néném közölt velem: azt mondta, h. a bocinak a fenekébe kell majd nyúlnom. na, fel is hagytam vele. Majd jött ez: fogorvos. 6 évig fogorvosnak készültem, egyetemre is jelentkeztem, de nem vettek fel. Úgy éreztem menten meghalok, mivel így az álmom még távolabbra került.

Jelenleg a felvételimre tanulok, orvosira, de sebésznek készülök , megtanultam, hogy vállalnom kell az álmaimat és harcolnom kell értük és ami a legfontosabb: ki kell tartanom.

Kislányként szőke, kékszemű álruhás herceget képzeltem el magamnak mint férjet, aztán volt egy másik változat: fekete bőr, fekete szemek,F1-es pilóta , mélyen hívő- katolikus és Afrikában él.

A valóság: egy nagyon boldog kapcsolatban élek a barátommal, aki: barna bőrű, fekete szemű, Ázsiából van (arab, nem kínai), egyetemista és mélyen hívő- muszlim . Hát na, majdnem bejött :)


sok gyereket akartam, örökbefogadni is, de az előbbivel nem tudom mi lesz, mert a szülésektől rosszul vagyok, nagyon, nagyon....(rágondolni is rossz)

2011. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi akartál lenni ( foglalkozás ) ?

-Egy profi díjugrató lovas és állatorvos. Nem vagyok egy átlag, óvodás korom óta ezt szeretném *-*

És mindenképpen szerettem volna egy lovat és egy kutyát.


Mi vagy most?

-Tanuló egy gimnáziumban.


Milyen férfit képzeltél magad mellé?

-Olyat, aki megérti a szenvedélyemet a lovak iránt. Kedves, megbízható legyen. És főleg szeressen önzetlenül...meg én is szeressem. Hát!!!


Milyen férfi van most melletted?

-Egy nagyon kedves srác, akivel már lassan egy éve vagyunk együtt :) Bár nem szereti a lovakat, azért meg akar velük barátkozni :D


Milyen családot akartál?

-Egy teljes családot. Úgy értem, anya apa tesó, nagyszülők, keresztszülők, unokatesók.

Későbbiekben két gyerek és egy szerető férj.


Milyen családod van most?

-A szűk család megvan, tökéletes. De 10 unokatesómból eggyel tartom a kapcsolatot. Nagyszülei közül csak egyet ismerek, egy másik pedig próbál édesapám életére törni. A keresztszüleim az utcán sem ismernek meg.


Tehát. Ami soha nem lesz meg: a nagyszülők, az uncsitesók meg a kereszték. Én, 13 éves létemre próbálkoztam, de nem ment.

Az, hogy profi lovas legyek, ki van csukva. Városom alapszintű lovaglásra is alig ad lehetőséget. Úgymond ezeket a magántanyákat már "kinőttem", tehát nem tudnak újat tanítani nekem. Állatorvos leszek, tűzön-vízen keresztül. Már csak azért is! A kutya megvan, már csak a ló hiányzik...


13/L

2011. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindig arról álmodoztam, hogy majd egyetemre fogok járni. Valahogy ez volt akkoriban a csúcs, amit el tudtam képzelni a jövőmről. Most egyetemre járok, és mégsem vagyok boldog. Elértem azt, amit mindig is akartam, amiért mindig is hajtottam, de nincsenek további céljaim, és nem tudom, hogy mihez kezdhetnék az életemmel. Pedig valóra vált a gyerekkori álmom, és úgy érzem, hogy mégsem tudom helyesen kihasználni a helyzetemet.
2011. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Mentifantezsvér ***** válasza:

Mivel még nem vagyok felnőzz csak azt írhatom le mivolt a gyerekkori álmom és mi a mostani álmom :D


Kiskoromba mindíg színész akartam lenni :)

Most Építészmérnöknek tanulok és ez az álmom :)


Kiskoromba én nem a szokásos szőkeherceget képzeltem el..hanem inkább egy titkosügynököt aki mindíg veszélybe sodor aztán megment..:P

Hát most Deszkásokról sé BMX es ekről álmdozom :P


Kiskoromba 2 gyereket akartam 1 fiut és 1 lányt.

Közbe lett pár testvérem és úgydöntöttem hogy a gyekek szívások..xD szóval most egyet se akarok :D

2011. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:D
2011. márc. 20. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!