Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amit ti elakartok érni?...

Mi az amit ti elakartok érni? Mi a ti álmotok amit a jövőben szeretnétek megcsinálni? És miért pont azt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Nekem az az álmom, hogy egyszer azzal a lánnyal akit szeretek az országban megismert személyekkel (2 személy) találkozzak . Mert itt ahol én lakok 1 ember kivételével mindegyik haverom ha egyáltalán annak lehet nevezni őket ilyen beképzelt mindegyik , mindannyian pofáznak mindenkinek, meg nekem is még az elején vicces amit nekem mondanak de utána már csak nekik vicces és már annyira elegem lett belőlük hogy azok akiket a városban ismerek nem is érdekelnek.
2009. dec. 20. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
valahonnan szerezni párszáz ezret, és lelépni az országból. a többi majd adja magát.
2009. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

közeli:

jó felvételi, pár száz ezer, motorra, jogsi, egy fiú :D


távolabbi:

érettségi, diploma, jó állás, jó pénzzel, szép lakás, jó környéken, okos, szerető férj, gyerekek, egy halom motor :D

2009. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ugyanaz mint az első válaszolónak
2009. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pénz,és,hogy helyszínelő,vagy nyomozó legyek.Ez az álmom.Ha ezek megvannak,tökéletes az életem:DD
2009. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

HMmm.....nyomozó,cégül is csak 413 pont.Hajrá.Én is az akartam lenni egy ideig,de nyomozó ismerős mondta,nehogy elhiggyem már,amit a tv-ben látok.

Szuper sikeres tolmács szeretnék lenni,aztán szeretnék inget vasalni a világ legjobb férjének és mézeskalácsot sütni a gyönyörű kislányommal.Apróságok,de szépek:)18/L

2009. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát igen , sok-sok apró örömből áll a boldogság :)
2009. dec. 23. 22:56
 7/14 anonim ***** válasza:

18:36os vagyok.

Hát sok sikert a tolmácshoz,de amúgy én nem a tv-ben lévő helyszínelőkből,meg filmekből vettem,hanem a családomban 3 rendőr,1 nyomozó van..innen tetszett meg. Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! 18/L

2009. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Következő életembe szeretnék angolnak születni az USA-ben.

A mostani életemben pedig szeretnék anyanyelvi szinten angolúl beszélni, szeretnék ruhatervező/designer/lakberendező lenni és természetesen kiköltözni az USA-be. Eztán szeretnék eljutni Kínába, utána Japánba, Kanandába, Finnországba, Norvégiába, Hawaii-ra és én szeretnék az a személy lenni a forradalmasítja a világot, meggyorsítja a technikai fejlődést, a szépérzéket a hsználhatósággal egy szintre tenni, valamint szeretném én véglek eltörölnia terroristákat Irakból, Afganisztánból és ezekeről a ehlyekről majd benegedni erre az egyébként gyönyörű helyre a túristákat. De ebből nem fog minden teljesülni, de álmodozni szeretek.

2009. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
újra szerelmes lenni, kijutni egy világbajnokságra
2009. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én még csak 12 éves vagyok,de minden vágyam az lenne,ha egy kicsit kisebb lenne a hasam,a combom is vékonyabb és feszesem,a vádlim is kisebb legyen,meg hasonló.olyan rossz érzés amikor barátnőimmel találkozunk,és néha néha cserélgetnek ruhát,rám meg ezek nem jók.Ne képzeljetek el hájpacninak,nem vagyok igazából nagyon kövér,csak egy kicsit.
2010. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!