Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az amit ti elakartok érni?...

Mi az amit ti elakartok érni? Mi a ti álmotok amit a jövőben szeretnétek megcsinálni? És miért pont azt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Nekem az az álmom, hogy egyszer azzal a lánnyal akit szeretek az országban megismert személyekkel (2 személy) találkozzak . Mert itt ahol én lakok 1 ember kivételével mindegyik haverom ha egyáltalán annak lehet nevezni őket ilyen beképzelt mindegyik , mindannyian pofáznak mindenkinek, meg nekem is még az elején vicces amit nekem mondanak de utána már csak nekik vicces és már annyira elegem lett belőlük hogy azok akiket a városban ismerek nem is érdekelnek.
2009. dec. 20. 10:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

közeli: sikeres felvételi, emelt angolra; egy barát aki igazán szeret


távolabbi: érettségi, jogi diploma, ikrek ( lányok ) , és egy olyan ember akit a világon mindennél jobban szerethetek és ő is ugyan így engem!


( Bár ilyen már most is van )

2010. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sok sikert!
2010. márc. 9. 15:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Neked is! (:
2010. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. márc. 13. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!