Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik személyiség típus...

Melyik személyiség típus vagy? (teszt)

Figyelt kérdés

Melyik jellemző rád leginkább? (Ha nem gond akkor kort és nemet is írjatok lécci, ja és nincs jó vagy rossz válasz, hajrá :) )


1.:

I) magának való, csendes, mély, koncentráció, befelé forduló, gondolkozik mielőtt cselekszik


E) társasági, beszédes, általános, cselekvés, kifelé forduló, cselekszik mielőtt gondolkozik


2.:

N) lehetőségek, átfogó kép, jövő, újítás, vágyakozás, idealizmus, változtatás


S) tények, részletek, jelen, gyakorlatiasság, élvezet, realizmus, használat


3.:

F) együttérzés, szubjektív, személyes, dícséret, résztvevő, értékek alapján dönteni, rövidtávú látásmód


T) analizálás, objektív, logikus, kritika, szemlélő, elvek alapján dönteni, hosszútávú látásmód principle


4.:

P) elkezdeni vmit, megismerés, rendetlenség, alkalmazkodó készség, spontaneitás, késés, rögtönzés


J) befejezni vmit, döntés, rend, kitartás, kontroll, pontosság, tervezés



A választott négy betűt kell összeírni. Tehát pl. ha az 1. kérdésen az első jellemző rád (I), a 2.-on a második (S), a 3.-on az első (F), és a 4.-en a második (J), azaz 1-I 2-S 3-F 4-J, akkor ISFJ vagy.


A betűk jelentése, ha valakit érdekel:


Introverted - befelé forduló

Extraverted - kifelé forduló


iNtuition - intuitív

Sensory - érzékelő (5 érzékszervvel)


Feeling - érzelmi beállítottság

Thinking - logikai beállítottság


Percieveing - észlelő

Judging - megítélő


2010. jan. 18. 04:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/212 anonim ***** válasza:
100%

ISFP

17/L

Egy valami nem igaz rám: "Nem túl jó az anyagiak kezelésében, a spórolásban " A többi igen o.O

2010. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/212 anonim ***** válasza:
100%

ISTJ

16/F

2010. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/212 anonim ***** válasza:
76%

Na, én a másodiknál abbahagytam mert felhúzott, hogy egyikbe se tudom besorolni magam, túl sok minden illik rám. Bocs haver :D

XXXX 20/lány.

2010. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/212 A kérdező kommentje:
Olyankor azt szokták, hogy IxFP
2010. jan. 20. 00:27
 45/212 anonim ***** válasza:
100%

00:08 vagyok újra.

Nem hagyott nyugodni a dolog, mégiscsak megcsináltam. :)


Szerintem az egész nem helytálló, mert a legtöbb betűnél alig tudtam dönteni. Strigulákat húztam így amelyiknél több volt azt a betűt választottam, de én nagyon kis vegyeske vagyok és a többi embertől függ melyik tulajdonságom kerül előtérbe szóval rám gyakorlatilag az összes igaz lehetne, vagy akár egyik sem.


INTP-t sikerült összehozni.

Ezt pedig nem hagyhatom szó nélkül, mert:

- "Általában laza és könnyű vele kijönni, hajlandó követni a párja kívánságait" annyira talán nem hajlandó... nem mindig.

- "Nem követelődző, egyszerű igényei vannak" Hajajjajjj! Jó, hogy nem szakadt le a plafon! :DDD Nálam követelőzőbb ember szerintem nincs, ha valamit akarok addig érvelek és követelőzök amíg meg nem kapom. Az igényeimet se nevezném egyszerűnek még véletlenül sem.

- "Nem tud természetesen ráhangolódni mások érzelmeire" Ha akarok, nagyon is rátudok.

- "Nem képes kifejezni saját érzelmeit sem" ha nem akarom nem fejezem ki. De általában túlságosan is kifejezem, már engem is zavar menyire.

- "Nem túl jó a praktikus dolgokban, mint a pénzkezelés, hacsak a munkája nem ilyen jellegű" Én tudom kezelni a pénzt.

- "Nehezen száll ki egy rossz kapcsolatból" Inkább túl könnyen szállok ki, sokszor reggel még benne vagyok délután pedig már új kapcsolatom van :D Nem vagyok rá büszke, de van akivel sajnos megcsinálok ilyeneket...


Na mindegy is, a legtöbb dologba bele tudnék kötni, de van amire rá lehet fogni, hogy igaz.

Ez pl. nagyon is:

Míg a belső világa elég bonyolult, addig a külvilághoz való kapcsolata egyszerű. Ez egyenes, őszinte szeretővé teszi. A szerelem számára tiszta és egyszerű, bonyodalmaktól mentes.


Nem tudok mit mondani. Még egy teszt ami után azt érzem nem vagyok besorolható. Viszont ezt még nem ismertem szóval köszi, szeretem az újdonságokat :D


Szóval akkor most már INTP 20/lány.

2010. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/212 anonim válasza:
100%

Én INTJ vagyok. Szerintem nagyon rám illik.

L/17

2010. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/212 A kérdező kommentje:

00:35: Van egy sejtésem. Olvasd el az ENTP-t, hátha igazam van. (Eddig ENTP-kről csak angolul olvastam, de most elolvastam a magyar leírást is, és hát hogy is mondjam... néhány dolog olyan ismerős volt)


15:00: Üdv a klubban. Van itt neked vmi: [link]

Persze ezt már tényleg nem kell komolyan venni (annak ellenére, hogy rám ez a karikatúra szerű kifigurázás szinte teljesen igaz).

2010. jan. 20. 17:01
 48/212 anonim ***** válasza:
100%

00:35 vagyok. Köszi, azt hiszem ez sokkal találóbb, sokkal inkább illik rám! Persze 100%osan nyilván nem, de szerintem olyat nem is lehet összeállítani.

Nagyon "profi" vagy egyébként :D Jó sejtéseid vannak ;) :D

2010. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/212 anonim ***** válasza:
100%

INFJ 20/L

Most már értem, miért érezem magam különlegesnek...XD

Viccet félre téve, nagyon bejött:)

Kitöltettem a vőlegényemmel is és 1.,rá is illik; 2.,pont az a típus, amelyiket nekem ajánlotta a teszt.

2010. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/212 anonim ***** válasza:
100%
ESTP
2010. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!