Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki 19 évesen a...

Szerintetek ciki 19 évesen a gép elött ülni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, gép elött ülök, most akarok újjat venni, barátnőm nemvolt még. Szerintetek ciki, ha napi 8 órát gép elött ülök? Mit csináljak, hogy leszokjak róla?
2014. aug. 11. 20:56
 1/8 anonim válasza:
kapcsold ki. segíts a szüleidnek, menj el sétálni, edzenii, akármi csak a gép ne
2014. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mond apádnak vigye el a kábeletek magával.


Szerintem gáz de a eszt szereted csinálni csináld de azért mozog tarts óránként szünetet meny ki a levegőre

2014. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért más mondja meg mi a ciki? Jól érzed magad? Ha igen akkor minden okés,ha nem akkor változtatsz.. :)
2014. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a ciki a jó szó rá, hanem elszalad melletted az élet. A te korodban inkább bulizni, csajozni, sportolni kellene, kint lenni a szabadban. Annyi mindent lehet csinálni, van aki kirándulni szeret, vagy olvasni, más folyton a diszkóban van, szerintem egyik időtöltés sem jobb, mint a másik, azt csináld amihez kedved van. De a gép előtt ülni és játszani, csak a napok telnek vele és te sem leszel többet 19 éves, keress barátokat, barátnőket, beszélgess, szórakozz velük, ez sokkal nagyobb élmény, mint valami hüye számítógépes játék.
2014. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem nem, amíg tudsz mértéket tartani, és hallgatsz a szép szóra, és nem kiimádkozni kell a gép elől, hanem szólnak és mész. Nekem sincs jobb dolgon gyakran, napi sok órát ott tudok ülni, de! Kibírnék napokat nélküle, ha mindig lenne mit csinálnom helyette.
2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 19 éves vagyok és egész nap gépezek (persze csak nyáron). Nem szégyellem.
2014. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mai női elvárásokról inkább nem mondok semmit.

Am a b nő nem feltétlenül a gép függvénye am meg ha neked jó akkor tegyél rá h más mit mond a te életed.


De ha most akarsz ujjat venni akkor nem szoknál le.

De más meg a kocsmában ül 8 órát, szóval a gép talán még jobb is.

2014. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal cikibb annyit állni, úgyhogy ne aggódj.

A barátnőről talán, de a gépről soha ne szokj le, hiszen a számítógép a jövőnk záloga. :D

2014. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!