Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha még 17 évesen odabújok...

Ciki ha még 17 évesen odabújok anyához, vagy mellette alszom pár órát mikor apu dolgozik?

Figyelt kérdés

A velem egykorúak már a szüleiket idegesítőnek tartják, stb. De én nem így vagyok ezzel..

17/L


2014. jún. 26. 22:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Ti legalább nem marjátok egymást. :)
2014. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell beállni a többi kamasz közé és utálni a szüleidet, csak mert annyi idős vagy, amennyi (többnyire egyébként oka van, hogy utálják a szüleiket).

Barátnőim és én is néha összebújunk anyukánkkal, nézünk egy jó filmet, vagy csinálunk valami más csajos programot. Nincs ezzel baj, örülj, hogy jó anyukáddal a kapcsolatod. :)

2014. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Én is a Te véleményeden vagyok. Nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel. Nem tartom cikinek, számomra normális. Sokkal inkább ez, mint a veszekedés és az ordibálás...
2014. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

20 éves vagyok, de még én is oda bújok néha anyucihoz.

Lehet gáz, nem érdekel, mert szeretem az egyetlen szülőmet.

2014. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos ritka, hogy ilyen jó viszony legyen a gyerek és a szülő között. Becsüld meg!
2014. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
en 18 vagyok de sokszor oda fekszem melle mert jol esik.. az erintese az illata... 61 eves talan azert.. :( nem nem ciki.. meg ne hangoztasd es akkor nem fognak elvileg cikizni..
2014. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
96%
Èn panikbeteg vagyok. Van hogy anya mellettem alszik mert megnyugszom mellette. Egyaltalan nem ciki. Barcsak orokre velem lehetne. :/
2014. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki. Én a szakításaim után néhány napig mindig vele aludtam. Anya csak egy van.
2014. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
95%
En 15 vagyok es mikor apa 10-ig dolgozik, altalaba kint alszik a konyhaba hogy ne keltse fel anyat es en ilyenkor mindig anyaval alszok. Alvas elott meg mindig beszelgetunk 20 percet utana alszunk. Meg szoktunk csajos napokat tartani ami abbol all hogy filmezunk , csavargunk a kozpontba... sokszor szoktam fogni a kezet az utcan mikor egyutt megyunk valahova es nem ciki. Addig fogd mig tudod. Nekem anya nem csak az anyam hanem a baratnom is. Mindent meg tudunk beszelni.
2014. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Én rettenetessen anyás voltam/vagyok ha ott vagyok nála egész nap és mondjuk le dőlünk ebéd után oda fekszem mellé jól esik! 28 vagyok

szerintem nem ciki szép hogy még mindig így szereted az anyukádat!

2014. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!