Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha még 17 évesen odabújok...

Ciki ha még 17 évesen odabújok anyához, vagy mellette alszom pár órát mikor apu dolgozik?

Figyelt kérdés

A velem egykorúak már a szüleiket idegesítőnek tartják, stb. De én nem így vagyok ezzel..

17/L


2014. jún. 26. 22:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én is odaszoktam, sőt sokszor megpuszilom, sz utcán is. Eszembe se jutott hogy ezt cikinek kéne gondolni, nekem ez a természetes, és jó érzés.
2014. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezzel nincs gond...jobb ha az érzelmeid irányítanak és nem az egód :) és miért érdekel téged az, hogy a többiek milyenek? Te ilyen vagy, valaki pont így fog szeretni, mert ennyire ragaszkodó és szeretettel teli vagy. 2 embernek kell megfelelned: magadnak és akivel le fogod élni az életed...és nem számít, hogy itt vagy bárhol ki mit mond, magadnak kell eldöntened, hogy jó ez neked, szívesen csinálod...szerintem anyukádnak is jól esik.
2014. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 27. 07:50
 24/31 anonim ***** válasza:
93%

én anyuka vagyok

és szeretném ha a gyerekeim ennyi idősen még idebújnának hozzám :-)

2014. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdekelne akkor sem, ha ciki lenne :) Anyukámhoz mai napig odabújok, ha olyan kedvem van. Van amikor teljesen kivagyok egy pl. rossz nap miatt, és a férjem gyakran éjszakás. Anyukám gyakran meglátogat, én is őt, akkor a az ölébe hajtom a fejem, és cirógatja a hajam, mint kislánykoromban. Egy Anyának mindig kisgyerek marad a gyereke :)

30N

2014. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Olyan jó ezeket olvasni :)
2014. jún. 27. 18:07
 27/31 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes ezt olvasni,azok akik ezt nem tartják cikinek azok vajon azok a nők,hölgyek lányok akik cinkesnek tartják ha egy pasi 25-30 évesen a szülői házban él?Mert elég sok hölgy igen is annak tartja(tisztelet a normális kivételnek aki nem a pénzt nézi meg hogy honnan jöttél)
2014. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok, nem tartottam cikinek, hogy az Édesanyjával élt, nem volt arra keret, hogy albérletet fizessen.. sőt együtt is laktunk ott egy ideig,amig saját lakást tudtunk venni
2014. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A testi érintkezés minden embernek fontos, kortól és nemtől függetlenül. Legjobban persze a csecsemőknek és kisgyerekeknek van szüksége rá, nem lenne enélkül egészséges a pszichés fejlődésük, de később is megmarad ez az igény, csak csökken (egyéntől függ, hogy mennyire).


Olvastam egyszer egy kísérletről, ahol ápolásra szoruló idős embereket vizsgáltak, és kiderült, hogy azok, akik több szeretetteljes, törődő testi érintést kaptak, azok mentálisan és fizikailag is jobban érezték magukat.

2014. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

30 felé közeledő lány vagyok, és még mindig a szüleimmel lakok. Van állásom, el tudnám tartani magam, de minek fizessek egymagamnak albérletet, amikor itthon is élhetek. Inkább gyűjtöm azt a pénzt a későbbekre. Arról nem is beszélve, hogy hosszabb távon unatkoznék is egyedül egy lakásban, így legalább van társaság.

Egyébként az egyetem alatt éltem már albérletben, el tudom látni magam, itthon is megosztjuk a háztartási teendőket. Nekem teljesen jó és praktikus így.

2014. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!