Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne 30...

Szerintetek ciki lenne 30 évesen egy mc donaldsba dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem élet célom onnan nyugdíjba menni de jelenleg nem találok mást.Vajon hogy mutatna az egy önéletrajzba a későbbiekben?
2012. febr. 20. 09:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kihagyhatod az önéletrajzodból, és egyáltalán nem ciki, hogy elvállalod, amit tudsz, segélyért sorban állni, mert büdös a munka sokkal cikibb. Szerintem vállald el, ha tudod, a pénz kell..
2012. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vállald el nyugodtan!! Miért lenne ciki...nem te vagy az egyetlen...
2012. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a jelenlegi helyzetben örülhet az ember, ha Mc-ban van hely...

Én is elvállalnám.

2012. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ha felvesznek akkor hajrá...
2012. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam McDonald's-ban és voltak ott olyan dolgozók akik elmúltak 30 évesek. Szerintem se ciki.
2012. febr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni soha sem ciki, teljesen mindegy hogy az milyen munka.
2012. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

sokszor látok idősebb néniket is mekiben dolgozni. a becsületes munka sosem szégyen. vágj bele, ki tudja, ha jól melózol, akkor idővel előléptetnek, és menedzseri állásod lesz jó fizuval, magasabb presztízzsel.

ismim is melózik mekiben, most kapott kinevezést, jól elvan, tűrhető a fizu is.

2012. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak problémák ezzel a világgal. Valóban lehet úgy érezni,hogy ciki 30 évesen a mekiben dolgozni, vagyis ezt a kérdést mindenki feltenné magában, ha így adódna. Emlékszem általánosban azzal cukkoltuk,ugrattuk egymást,hogy "hova mész tovább középiskolába, szobafestőnek?". Persze megvolt ez mindennel, arany kalászos gazda stb. Aztán az ember rájön,hogy nem ciki a munka, és tulajdonképpen mikor azt kérdezed,hogy ciki e 30 évesen a mekiben dolgozni,akkor azt kérdezed,hogy ciki-e,hogy 30 éves koromra - a mai kor felfogása szerint - "nem értem el semmit". Én egyáltalán nem nézek le senkit, sőt, pl. akik a kukásautó hátulján lógnak,vagy utcát sepernek, az ő hiányukat jobban megérezné mindenki, mint egy-két politikusét, vagy fejesét. Sztem nem ez határozza meg az embert,hogy mit dolgozik.
2012. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen múlna, eszem-e holnap, vagy tudok-e enni adni a gyerekemnek, akkor persze! Sose értettem, akik sírnak, hogy nincs munkájuk... persze, felsővezetőként nincs, de olyan munkát, amiből valahogy megélsz, ha nagyon akarsz, találsz.
2012. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

09:52

Na igen... Mikor én jártam suliba, akkor is még lehetett ezzel poénkodni, meg mondani, hogy max jó lesz kukásnak meg utcaseprönek, ha nem tanul...

Most meg van, aki diplomával jó ha takarítani kell (nem 1 ilyet ismerek...)

2012. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!