Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne 30...

Szerintetek ciki lenne 30 évesen egy mc donaldsba dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem élet célom onnan nyugdíjba menni de jelenleg nem találok mást.Vajon hogy mutatna az egy önéletrajzba a későbbiekben?
2012. febr. 20. 09:23
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
A legmocskosabb munka sem annyira ciki, mint segélyért sorban állni.
2012. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az önéletrajzba nem kötelező beleírni :)

Nem ciki, sőt, becsülendő, hogy nem segííílyért állsz sorba. Én is elvállanám, ha nem lenne melőm.

2012. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

"pl. akik a kukásautó hátulján lógnak,vagy utcát sepernek, az ő hiányukat jobban megérezné mindenki, mint egy-két politikusét, vagy fejesét."


Erről az jutott eszembe hogy akár a mekiből is politikai pályára léphetsz ebben az országban, ha van ismeretséged.


Egyébként én is voltam már minden, kőműves segéd, EB-n biztonsági őr, fesztivál után szemétszedő, télen -15 fokban favágó. Igaz, legtöbb ilyen meló Ausztriában volt, és az önéletrajzomban persze csak a csilli-villi munkahelyek szerepelnek. De segélyért soha nem mentem.

2012. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Bizonyos helyzetekben minden megragadhatót meg kell ragadni.

Az lenne ciki, ha inkább az éhenhalást választanád... vagy a segélyt...

2012. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ciki, ha valaki nem akar dolgozni, és azt veszi természetesnek, ha otthon lógatja a lábát. Ha nem lenne jobb, én elvállalnám, közben pedig aktívan keresnék jobb munkahelyet. Az önéletrajzba -ahogy előttem is írták- nem muszáj beleírni, ha pedig állásinterjún rákérdeznek az "üres időszakra", megmondanám őszintén a választ.
2012. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ha nem onnan akarsz onnan nyugdíjba menni, hanem csak egy átmeneti helyzetnek fogod fel. Nem muszáj beírni az önéletrajzodba, én 3 év pincérkedést hagytam ki belőle(egyetem alatt)
2012. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tisztességes, becsületes munka. Miért lenne ciki? Szégyenkezzenek a politikusok, te meg aludj nyugodtan!
2012. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A munka nem szégyen! Megértem, hogy miért merült fel benned a kérdés, de felesleges ezen idegeskedned. Nekem sincs benne minden munkahelyem az önéletrajzomban, a többségnek fel se tűnnek a "lukak" benne.
2012. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

hát elég egyértelműek a válaszok:)

örülök,hogy mindenki így gondolja! végre becsületes emberek!

a sok hülye aki lenézi az eladókat,utcasöprőket,takarítókat nagyot nézne ha hirtelen megszűnnének ezek a munkakörök...

2012. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, eszedbe ne jusson, hogy az. Előttem is írták, örülj, hogy van munkahelyed, és elmész dolgozni!
2012. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!