Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha valaki az anyjával...

Ciki ha valaki az anyjával alszik?

Figyelt kérdés
Megtudtam hogy az osztálytársam az anyukájával alszik.Nem terjesztem el mert ez az ő magánügye nem is akarok vele foglalkozni.14 éves nincs semmi baja nem beteg egyszerűen csak vele alszik.Ez ciki?
2012. febr. 15. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Én 14 évesen nem aludtam az anyukámmal, és azt sem tudom elképzelni, hogy a gyerekem 14 éves korában velem aludjon... szóval nem tudom hogy ciki-e vagy nem, de szerintem nem egészséges dolog...
2012. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
WTF? Az anyja nem normális. Én már azon is kiakadtam 12 évesen, hogy anya a szobámban akart aludni este, nem hogy még egy ágyban.
2012. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
ha nekik ez így jó, akkor rendben van.
2012. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Én is néha befeküdtem apumék ágyába ennyi idősen. Dumáltunk, kártyáztunk, aztán elnyomott az álom. Nincs ebben semmi. Majd leszokik róla, ha megérik rá. Ha nekik ez jó...

2012. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Ciki vagy nem!

Én is anyukámmal aludtam még tovább is mint 14!

(Bátyám szobájában nem akartam,mert külön élete volt.Elvileg az volt a szobánk pedig.Így inkább anyu szobájában aludtam.)

Nem lett semmi bajom.Ma már 28éves vagyok,és a saját lakásunkban lakunk amit a párommal vettünk.

Ha nem tudod a körülményeket ne ítélkezz.

Persze előfordulhat bármi,de a körülményeket kell tudni.

2012. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt is tudni kellene, hogy miért. amíg építkeztünk, a húgom is anyuval aludt egy kis albérletben, amíg nem készült el a ház. egy szem szoba volt benne, amiben nem fért volna el két különálló ágy (én már akkor külön, önálló életet éltem, nem is ugyanabban a városban). ha csak ideiglenesen, a körülmények hatására, akkor semmi fura nincs benne. Ha alhatnának külön szobában/külön ágyban és mégsem, akkor azért ez már nem egészséges. ennyi idős korra legalább ilyen mértékben már le kellett volna válni az édesanyáról


jól teszed, h nem terjeszted. nem volna szép dolog tőled

2012. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Az én férjem még 20évesen is aludt az anyukájával:)
2012. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nincs módjuk másként oldani meg az alvást. Pl. ha bátyja vagy öccse van, lehet, hogy még mindig jobb neki, ha az édesanyjával osztozik egy ágyon, mint mondjuk a tesójával. Vagy van idősebb tesója, aki birtokolja egymaga a másik szobát, szeretett volna magánéletet, így ő anyukájához volt kénytelen menni.

Ha viszont van saját szobája, csak nem használja... Hát annak is több oka lehet. Nekem pl. már születésemkor adott lett volna az emeleten egy szoba, mégsem költöztem fel tinikoromban sem, inkább megvártam, hogy nagyobb szoba, ahol kétszemélyes ágy volt, kiürüljön. Nekem légzészavarom volt a fenti szobában, nem bírtam a légkört valahogy. Húgom aztán felköltözött helyettem.

2012. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Én is ismerek ilyet. 14 évesen a kiscsaj még mindig az anyjával aludt (szülők fasirtban vannak, most lesz válás, nem akartak már együtt aludni, de akkor is ott volt szabadon a nappali, vagy egy másik üres szoba).

A lányka olyan szinten gyerek agyú maradt, vagy ettől, vagy mástól, hogy ételt nem képes magának a tányérjára rakni, nem buszozik, mert úúúúristen, de széttenni a lábait már nagyon tudja...

2012. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is aludtam anyummal még 19 évesen is, mert beteg voltam, így apum átköltözött az én szobámba, hogyha éjszaka bármire szükségem lenne akkor édesanyám ott legyen. Nincs ebben semmi rossz, csak tudni kéne a körülményeket.

21N

2012. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!