Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha valaki az anyjával...

Ciki ha valaki az anyjával alszik?

Figyelt kérdés
Megtudtam hogy az osztálytársam az anyukájával alszik.Nem terjesztem el mert ez az ő magánügye nem is akarok vele foglalkozni.14 éves nincs semmi baja nem beteg egyszerűen csak vele alszik.Ez ciki?
2012. febr. 15. 13:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem 6-7 éves koromig aludtam anyukámmal utána már csak ritkán.
2012. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam már nálla van saját szobája ágya .Nincs építkezés.
2012. febr. 15. 15:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha egy egyszobás házban laknak, és nyomorognak a testvérei meg ő, akkor oké.

Ha van helyük, akkor nem normális.

2012. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 tetris ***** válasza:
A Győzike is anyukájával alucikált egy ágyacskában 18 éves koráig. Na, és mégis micsoda egy normális ember lett! :)
2012. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
En lany vagyok, 20 eves, kolis. Ha itthon vagyok, en is anyukammal alszom, mert nagy az agy, nincs kulon szoba es innen latni jol a tv-t, amire szeretek elaludni. :) Soha semmilyen problemam nem volt ebbol, siman elalszom egyedul is, akarhol. (kulfoldon is eltem egyedul, ott se volt gond) Szerintem is sok korulmenytol fugg. Erdekes, egy felnott ferfire mar furcsan neznek, ha az anyukajaval aludna.
2012. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13-14 évesen én is aludtam anyummal, mert egy-egy horrorfilm után nagyon féltem egyedül, és akkor már tesómmal sem volt közös szobánk. :)

21/L

2012. febr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!