Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy ilyen emberből lehet még...

Egy ilyen emberből lehet még drogos?

Figyelt kérdés
Aki már nagykorú és elvből nem fogyaszt semmilyen tudatmódosítót. Van még rá esély, hogy normális életre tér?

2014. máj. 13. 16:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi értelme van?
2014. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 cli_hlt ***** válasza:
72%

Az absztinencia nagyon erős kábítószer. Aki egyszer kipróbálta, nem tudja letenni, és néhány évtizeden belül biztosan belehal.


Nem szabad őket elítélni, nem tehetnek róla szegények, elég baj nekik a saját sorsuk.

2014. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Már az is baj, ha valaki nem fogyaszt semmit?
2014. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2!

Tudom, de úgy sajnálom őket! Ami a legszomorúbb, hogy az állam és a média nemcsak, hogy semmit nem csinál az ügy érdekében, de még támogatja is őket! Teljes átalakításra lenne szükség drogpolitika szempontjából. Kellenének ilyen önkéntes adagoló központok, ahol megmutatnák a tiszta embereknek, hogy mi mindent hagynak ki. A tudatmódosítás kötelezővé tevésében viszont nem hiszek. Szerintem alapvető emberi jog, hogy az ember azt kezdjen az életével, amit akar, még ha ez kárára is vall hosszútávon. De azért nagyon nem jó a helyzet úgy, ahogy most van.

2014. máj. 13. 17:19
 5/23 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Fogadjunk, hogy te az az ember vagy aki leszar mindenkit maga körül, csak legyen anyag aznapra és akkor minden jó.

Lehet ezeket a dolgokat normálisan is csinálni, de én pl.: egy hernyóst simán kitoloncolnék az országból, meg a krokisok és aki cöpizik úgy egyáltalán mehetne a Dunába.

A természetes drogok megint más, azt nem tiltanám, elvégre ami megnő a földben az miért lenne illegális? Most betiltják az elefántot, mert megölt 200embert Afrikában?

2014. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Amúgy te nagyon hülye vagy, ha meg viccnek szántad akkor elég szar poén.
2014. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak félig meddig szántam viccnek :D Amúgy kb ugyanannyi értelme van, mint az anti drog szövegeknek (talán még kicsit több is), most legalább kaptatok egy kis kóstolót belőle. Persze vannak valóban káros drogok is, de pl a hallucinogénektől, vagy akár a fűtől Rengeteget lehet tanulni. Ráférne az emberiségre ennek a felismerése.
2014. máj. 13. 21:20
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja édes! Majd aztán a nagy tapasztalásban, nehogy félrecsússzon a dolog, ha érted mire gondolok, vannak ám igen szar flash-ek is. Kb. 3 évig kábítószereztem, LDD, speed, fű főleg, eleinte vicces is volt minden, az hazudik, aki azt mondja, hogy a drog rossz, mert az érzés az tényleg jó. Aztán egyre szarabb arcokkalismerkedtem össze, csináltam egy csomó hülyeséget, mert betépve tök jó ötletnek tűnt. Lefogytam, tüdőgyulladást kaptam. De a legrosszabb az volt, hogy egy idő után ha betéptem, ha nem szorongásos és pánikrohamaim lettek. 15 év telt el azóta, a mai napig generalizált szorongással kezelnek. És én még viszonylag jól jártam, pár haverom nem volt ilyen szerencsés. Úgyhogy azért gondold át ezt még egyszer.
2014. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A hallucinogének felnyithatják az emberek szemét. Tapasztalatból mondom. És ez olyasmi, amit nem nagyon lehet elmagyarázni, ezt érezni kell. Meggyőződésem, hogy jót tenne az emberiségnek ha ezt felismerné. Itt van az orruk előtt. Egy anyag, egyfajta vegyület ami maga a spiritualitás esszenciája. Nagyon elgondolkodtató, új perspektívába helyez mindent. Persze, be lehet parázni tőle. Ezért fontos a set-setting. A jó környezet és nem árt egy tapasztalat személy aki figyel rád. Remek "terápiás" eszköz lenne. Ha a világon mindenki egyszer átesne egy LSD-tripen, nem lennének háborúk és erőszak sem. A tudomány és a társadalmi élet bőven nem minden. Szerintem az emberiségnek egyfajta spirituális fejlődésre van szüksége és a hallucinogének pontosan ezt csinálják. Ha nem hiszitek, jusson eszetekbe, hogy még nem próbáltátok ;)
2014. máj. 14. 21:12
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen, végülis csak évekig csináltam. Egyik haverom skizofrén lett tőle, ma már csöves, mert a családja is elfordult tőle. Hülyeséget beszélsz, valószínűleg félig be vagy tépve. Nagyon komoly arnyoldalai vannak a kábítószernek. És nemcsak a peace and love feelinget hozhatja elő, hanem az ellenkezőjet is. Ha mindenki betépne percek alatt kiirtana az emberiség saját magát.
2014. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!