Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet unalmas emberből...

Hogy lehet unalmas emberből érdekes emberré válni?

Figyelt kérdés
Lelkileg megtört ember lettem ezért bezárkóztam a magam világába. Unalmassá váltam és megunt a párom.Helyre akarom hozni ezt az állapotot mert nem érzem jól magam.Hogy lehet ebből az állapotból ki mozdulni és érdekessé tenni magam?Ne azt lássák bennem milyen uncsi nő vagyok. Tenni akarok magamért és páromért csak nem tudom hol kezdjem el.

2012. dec. 10. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

"Lelkileg megtört ember lettem"

Ezt észreveszik mások rajtad. Változtass ezen, kezdj lelkileg egy új életet, érezd jól magad! Egy pozitív szemléletű ember máris sokkal érdekesebb aki mindenben a jót látja meg! :)

2012. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az már jó, hogy magadban keresel megoldást és nem másokat okolsz. Ez tuti nem lehet unalmas. Ha nem mondogatod, hogy unalmas vagyok, hanem azt, hogy izgalmas és jó az életem és teszel is olyan dolgokat, vagyis változtatsz addig bevett szokásaidon, még ha félsz is, de kipróbálsz új dolgokat, akkor nem fogod így érezi. Persze nem azt mondom, hogy próbáld ki a repülést szárnyak nélkül, de ha vannak "elveid" azok másképpen szólva a korlátaid lehetnek. Ezeket a korlátokat úgy átlépve, hogy másokban nem hagysz rossz érzést (még ha ki is nevetnek, az ő bajuk) szerintem biztos, hogy abba az irányba lépsz, amelyikbe szeretnél. Jah, és hallgass a megérzéseidre, ha vannak!
2012. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csinálj apró dolgokat, az élete mindenkinek ugyan abból áll, de a legtöbb ember azért színesíti pl.: hobbival, csinálj valami kreatívat, próbálj ki olyan dolgokat amiket mások, lehet nem illik hozzád, de legalább kipróbálod
2012. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!