Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdek megijedni magamtól....

Kezdek megijedni magamtól. Van okom?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam az emósok az öngyilkos hajlamúak, öngyilkosok klubja magyarul. Mostanában nagyon el voltam kesereve, semmi sem jött össze, és gondoltam már az öjgyilkosságra is, de meggondoltam magam az idő elteltével. És emót kezdtem el hallgatni. Ez jelent valamit? Eddig utáltam.
2009. nov. 30. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
:( fontos lenne találni egy ilyen embert! ha nincs más lehetőség próbáld meg rábeszélni a szüleidet hogy járhass pszichológushoz, mert nekik az a munkájuk hogy meghallgatnak és próbálnak megérteni és segíteni a problémádban
2009. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia, nem vagyok az a kérdésekre válaszolós típus de azt tudom, hogy az életben sok jó és rossz is történik az emberekkel általában több rossz. Nekem sincs barátom se csajom úgy, hogy ezt a részét átérzem de megpróbáltam vidám maradni, sok kínos és szörnyű eset ellenére, amik még most is eszembe jutnak, és amit a legjobban bánok, hogy soha nem mondtam el senkinek ezeket, a dolgokat még a szüleimnek se, amik zavarnak. Mindig tudtam, hogy ezeket már mások elfelejtették, vagy úgy gondolnak rá esetleg vissza, mint egy vidám történetre. Tudom, hogy ez most édes kevés de most már tudod, hogy nem vagy egyedül, öngyilkos meg nagyon régen én is akartam lenni bár búcsúlevelet nem írtam volna, de megfordult néha a fejemben, ma már nem tudnék ilyenre gondolni vége az érettséginek és kezdődik az élet, mindig erre vártam, hogy a felesleges dolgok eltűnjenek az életemből, mert a stressz mind ebből származik, no meg az idegesség. Légyszi ezt a levelet ne úgy fogadd, mint egy segéd egylet által kiküldött depresszióellenes levelet ez őszinte. És szeretném, ha nem lenne bajod. Boldogságjavítónak nézz vígjátékot, csak azért nevess is az én kedvemért én csak a boldogságot, ismerem nem tom mi az az emo így nem is, ítélkezem, de nem sok jót hallottam róla. Ha segítettem, vagy elküldenél a f**ba a levelemmel, együtt írj. Remélem azért inkább segítettem. Olvass egy-két viccet is. Tudom, hogy ez egy kicsit sok.
2009. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Énis kb így vagyok amúgy, mint te, nemrég vesztettemm el a legjobb barátnőmet,régen hasonlítottunk nagyon, viszont ő átpártolt a "látszat" oldalára, és elkezdte nyalizni, ráadásul még élvezi is...Teljes mértékben nemm értek vele egyet, szal igy hagytuk a dolgot...pasim megint nincs, mert senki iránt nem érzem hogy vele lehetne vmi...Bulizni nem szoktam járni,hiába szeretnék, nincs meg az a társaság akikkel jólérezném magam...

Mostanában úgy jövök haza a sulibol hogy egyszerüen nem birok leülni tanulni, mert úgy szeretnék valami mást csinálni, de nincs lehetőségem olyan dolgokra amire vágyom...Igazából igy anyagi szinten elég jól el vagyok látva, viszont a kapcsolatok terén nemnagyon...

Mostanában énis úgy érzem hogy könnyebb lenne nem élni..-.-

2009. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Annyit, hogy kezdesz zombivá válni és beszoptad a divatot. Ahelyett, hogy megkeresnéd, ki is vagy valójában.


A legtöbb kamasz fejében megfordul az öngyilkosság, ez egy felfedezés, gyerekként még nem érti az ember a halált, aztán elkezdi foglalkoztatni, aztán meg az, hogy akár saját magát is...


Sajnálom a mai fiatalokat, hogy életkultusz helyett a halálkultusz a divat, hülye zenék, hülye hajak, hülye göncök... leginkább azonban azért sajnálom, mert egy kiábrándult fiatal szülőtársadalom neveli őket és nem tanítja meg nekik senki, hogy van választási lehetőséged, ha nyitott szemmel jársz és nem hagyod hogy a felületes, értéktelen dolgok befolyásoljanak. Te se hagyd magad! Ne szopd be ezt a béna divatot, igenis vannak értékek és célok, amikért érdemes küzdeni, érdemes suliba járni, úgy hívják: életcél. Keresd meg a sajátodat és az elérésére való törekvéssel tedd magad annyira elfoglalttá, hogy ne maradjon időd/energiád agyalásra. Ennyi.


Ja, hogy hogyan találod meg a saját életcélodat? Próbálj ki minél több dolgot, amit csak kínál az élet, nyitott szemmel és értő fejjel, figyelmesen - zenei irányzatok, tánc, képzőművészet, sportok, közösségek, vallások, ételek, kiállítások, utazás, természetjárás, stb., stb. Valami csak megtetszik.

2009. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vmi jövőbeli célt elképzelni az sem baj ha nem kapcsolódik ahhoz amit nem szeretsz csinálni persze nem árt, ha azért nem utálod és azért megvalósítható álom legyen nekem pl: lesz egy discom ahova sokan járnak, persze enyém csak a hely és én is vezetem, de a bulizós dolgokat már nem én csinálom hanem mondjuk egy közeli ismerősöm aki nem annyira szerencsétlen mint én ezekhez a dolgokhoz. A tudat viszont, hogy ilyen nagy tekintélyt érhetek el vele már boldogabbá tesz. am utálok buliba járni ez csak egy példa van több is de nem ötleteket akarok adni hanem h önmagad találj egy célt
2009. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek semmit csinálni, csak feküdni és zenét hallgatni. Vagy ha van is valami akkor történik valami ami szar és akkor nincs erőm nekiállni. Le lehet szólni nyugodtan.
2009. dec. 1. 16:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért ma például mi történt veled?
2009. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ma a barátnőim vagyis a volt barátnőim pontosabban szemétkedtek velem. És az ilyet nem bírom. De sokszor ok nélkül van rossz kedvem, csak úgy.
2009. dec. 1. 20:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egyet kellene legyőzni az ok nélküli rossz kedvet tanácsom nem sok van de esetleg főzzél, vmit csinálj ami van nem kell, h okod legyen csak csináld, lényeg az, hogy ne gondolj semmire, közben akár zenét is hallgathatsz nekem nyugtatólag hat ha ideges vok
2009. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!