Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van? Félek magamtól

Ez miért van? Félek magamtól

Figyelt kérdés
Minden nap mikor felébredek, azon gondolkodom, hogyan lehetne ezt a földet leigázni, az embereket rabigába hajtani, és a világuniverzum egyedüli, tejhatalmú urává válni?
2011. jún. 30. 09:51
1 2 3 4 5
 1/46 Ágoston Daniella válasza:
45%
Nálad Valami gond lehet!!Mért nem mész psziholóhushoz!
2011. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
velem ez akkor van ha valaki nagyon felhúzott elöttelévő este XDde 1-2órán belül elszok mulni ez xd
2011. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon felbosszantanak, akkor én is így érzek, de majd elmúlik egy kis idő múlva.
2011. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
De nem értitek. Úgy érzem, csak az elégítene ki engem, ha valami felsőbbrendű, felsőbb szintű lény lennék, ami magasabb szinten áll minden ismert civilizációnál, élőlénynél. Lehet hogy rejtőzik bennem valami?
2011. jún. 30. 10:32
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Antiszociális vagy.

esetleg túl sokat játszol stratégiai játékokkal (nekem a mai napig a shogun tetszik a legjobban :) )

2011. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Sok tejet iszol lefekvés előtt. :-)
2011. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Tactical ***** válasza:
Nem lehet hogy ez azért van mert nem ismersz olyan embert aki gondolkodásmódja(nem a világuralom) és intelligenciája egy szinten van a tiéddel(itt főként magasra gondolok), és emiatt valamilyen szinten lenézed/megveted az emberek?
2011. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem sok hozzám hasonlóan intelligens embert ismerek. Nemrég csináltam egy iq tesztet 170 lett az eredmény. Stratégia játékokkal már 4 éves korom óta nem játszom. Tejet nem iszok, mert egészségtelen. Az embert nem vetem meg, bár elég primitívek, zárt gondolkodásúak. Nem nyíltak még meg az igazi tudásra
2011. jún. 30. 11:21
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira intelligens vagy a többi ember pedig primitív, miért itt kérdezősködsz? Úgy gondolod, hogy akárki is az egyszerűbbek közül megfelelő választ adhat?...
2011. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Tactical ***** válasza:

Attól hogy valaki egyszerűbb gondolkodású, még lehet jobb rálátása bizonyos dolgokra, mint egy zseninek. Egy zseni inkább az olyan dolgokra gondol amik lehetetlenek vagy szinte lehetetlenek, s próbálja ezeket megvalósítani, de sokszor ez a dolog megragad szimplán a fantáziájában.


A legelső kérdésre visszatérve: Lehet azért félsz magadtól, mert ha látod esélyét annak hogy uralkodhatsz másokon, akkor azt kifogod használni(ez lehet akár munkahelyen is)

2011. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!