Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magamtól félek, vagy mitől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamtól félek, vagy mitől? Emiatt nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés
tudom hogy jól nézek ki mert látom a visszajelzéséke.,de nem merek lépni,kapcsolatok terén egyszerűen és ezt már nagyon unom,egy kapcsolatom volt az is nagyon rövid,akkor is úgy szólítottam meg a lányt hogy volt bennem egy kis löket.segítsetek!
2010. febr. 2. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked önbizalomhiányod van!

Szerintem a hozzáállásodon kellene változtatnod!

2010. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak te tudhatod, hogy mi bajod! Senki más.

Először ismerd meg magad, aztán jöhet az önbizalom is!

Én is hasonlóan voltam. Mióta tudom ki vagyok, és mit akarok, önbizalmam is van. S elfogadok magamat és másokat is.

2010. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
más is van így hidd el, a lényeg hogy magadban döntsd el, hogy mit is akarsz igazán, vagy hogy készen állsz-e egy kapcsira.
2010. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehetséges,hogy még nem állok rá készen....
2010. febr. 2. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:

addig gyakorolgass olyan lányokkal, akik nem érdekelnek, akkor nem izgulsz

gyakorolj beszélgetni, kedves lenni és észre veszed majd, hogy ők kérik el a telszámodat

és utána, már jöhet aki tetszik is:)

2010. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mondjuk ha ezt nem tudtam elsajátítani 21 éves létemre nem hiszem hogy ez később fog menni.de azért köszönöm.
2010. febr. 2. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez a gondom mint neked, csak Én már rájöttem miért is van ez, csak éppenséggel változtatni nem tudtam még rajta:s, de majd idővel:D a lényeg, hogy nem mered magadhoz közel engedni az embereket(kapcsolatra értem). Vagy attól félsz, hogy rossz embert választasz, vagy attól,hogy nagyot koppansz majd.

Lehet tévedek,de sztem ez a helyzet.

2010. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!