Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van? Félek magamtól

Ez miért van? Félek magamtól

Figyelt kérdés
Minden nap mikor felébredek, azon gondolkodom, hogyan lehetne ezt a földet leigázni, az embereket rabigába hajtani, és a világuniverzum egyedüli, tejhatalmú urává válni?
2011. jún. 30. 09:51
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Milyen poszt foglalt? Meg mi van a lábeltevéssel? Közétekvágok


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:37


Te lány vagy? Most összerezzentem :))

2011. júl. 5. 19:09
 32/46 anonim ***** válasza:
Mit akarsz kezdeni a facebookal nagyúr?
2011. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem vagy se ügyesebb, se erősebb, se okosabb az átlagnál, csak azt képzeled magadról! És ez nagy különbség. Menj pszichológushoz!
2011. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
megalománia,van ilyen..
2011. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
amúgy meg az intelligencia,nem minden. Ja és Obama nem hagyná.
2011. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Az "univerzum ura" poszt foglalt
2011. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Foglalt? És ki foglalja? Mert átadja nekem, ha akarja ha nem, azt garantálom. Hiába hiszitek hogy bárki megvéd titeket. Obamát meg felfogadom udvari rappernek. Köszönöm hogy megpróbáltok elvenni a kedvem , de úgyse fog sikerülni.


Tihanyi, a facebookon minden ember adatait megtaláljuk. Megkeressük a jó csajokat, aztán megkeressük őket a valóságban is. Ha én leszek a világ ura, neked adom az egyik kontinenst! Hálám jeléül

2011. júl. 6. 20:32
 38/46 anonim ***** válasza:
Eddig senkinek nem sikerült a világ urává válnia. Pedig voltak páran akik megpróbálták. Neked miért sikerülne?
2011. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Csakhogy épp én mondom meg mi lehetséges és mi nem, mivel én vagyok az univerzum ura, és te barátom csak egy vagy a sok millió álmodozóból.

Az Univerzum Ura

2011. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Kérem az egész USA-t és még romániát is ha netalántán medvem lenne egykis népírtáshoz
2011. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!