Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Miért félek...

Miért van ez? Miért félek másoktól és magamtól is? (lent)

Figyelt kérdés

Egyszeruen utálom magam... A kulsom miatt, minden miatt. Félek magamtól, minden értelemben. Tukorbe sem merek nézni, szó szerint!

Ha valakivel találkozom vagy ha már telefonon is beszélunk utána nem merek bele nézni a tukorbe, mert nem tudom felfogni, hogy hogy szerethet egy kicsit is valaki olyan (csúnya) embert mint én vagyok!

Ezzel szemben mindent megteszek a szépségemért, tudom hogy jó szivem van mert az emberek is azt mondják... Ha valahol elutasítanak akkor felháborodok, hogy miért utálnak mikor olyan jó vagyok és mindent megtennék mások boldogsága érdekében, mindenkire vigyázok és próbálok bizalmas viszonyt kialakítani az emberekkel.

Igen, ez eléggé ellentmondásos! Félek az emberektol, de mégis bízni akarok bennuk...

Mostanában olyan érzéseim is szoktak lenni, hogy a legjobb, ha el vagyok kábítva valamivel állandóan (itt nem kokainra gondolok), pl. pár éjszaka egymás után nem alszok, iszom az energiaitalt, aztán rá valami piát, meg minden.

Ezért is félek magamtól, a beszámíthatatlanságom miatt. Egyszeruen néha már olyan dolgokat csinálok meg gondolok, amiket nem akarok... Nem akarom de mégis akarom. Mintha két ember lenne bennem, mintha két lelkem lenne, és nem tudom magam kontrollálni.

Légyszi segítsetek, hogyan fogadjam el magam, mit tegyek magamért vagy magam ellen?


2009. szept. 24. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Az önbizalomhiányod morálisan labilissá tett. Bízz önmagadban.
2009. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

ismerős a helyzet... Bár nálam másképpen volt.

Én régebben nem szerettem tükprbe nézni, és szörnyen csúnyának éreztem magam, sosem engedtem h fényképezzenek és stb. Féltem az emberektől utáltam kimenni az utcára is.

majd nem olyan régen jött egy fordulópont az életemben és mostmár mindíg hordok magamnál tükrőt, és imádom ha fénképeznek, nem tudom mi változott de határozottan jobban érzem magam.

Szerintem barátkozz meg saját magaddal, és sokkal jobb lessz a közérzeted is :)


Ha gondolod írj privátot és írok részleteket :)

Kérdezhetsz nyugodtan:)


Szép estét.

2009. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Aztaq.... O.o Hirtelen elgondolkoztam, hogy ezt én írtam-e :O

...Mondjuk én kezdem már megadni magam az életnek...

( Az energiaital és az alkohol együtt nagyon káros. Mondjuk azt hiszem nem én leszek az, aki meggyőz arról hogy az önpusztítás nem jó... :$ :D :S )

( Kíváncsi vagyok a válaszokra. )

2009. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
ÉN IS UTÁLOM MAGAM,de nekem mondták egy páran elötte,h milyen ronda vagyok szal. amíg nem mondják ez bizti nem igaz..
2009. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
79%
fogadd el onmagad ugy ahogy vagy,ne is nez tukorbe azert hogy meglasd hogy csuf vagy, mond azt magadnak hogy "Be megszepultem" ha kamu duma akor is,beszeld be magadnak es ne fej senkitol azert mert csunya vagy,lehet csak nem vagy megelegedve megadal
2009. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
én pl szeretem a külsőm. szeretem magam és az egyéni stilusomat. de nemvok boldog nemtommiért. : / utálom az emberek 9O% át...
2009. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!