Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdek megijedni magamtól....

Kezdek megijedni magamtól. Van okom?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam az emósok az öngyilkos hajlamúak, öngyilkosok klubja magyarul. Mostanában nagyon el voltam kesereve, semmi sem jött össze, és gondoltam már az öjgyilkosságra is, de meggondoltam magam az idő elteltével. És emót kezdtem el hallgatni. Ez jelent valamit? Eddig utáltam.
2009. nov. 30. 12:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

azt hogy hülye vagy.


nem lehetsz úgy emo ha azt sem tudod mi az(nem az öltözködésre értendő). tehát nem vagy az. inkább depressziós vagy, aki szereti azt a zenét amit néhány ön-merénylő is.

2009. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

azt hallottam hgoy a rockerek közt van néhány agresszív ember, szoktam rockot hallgatni félnem kell tőle hogy agresszív leszek?


úgy hallottam nagyon sok goát hallgató ember drogozik, néha hallgatok goát, lehet hogy narkós leszek?


állítólag sok sznob komoly zenét hallgat, néhány komoly zene bejön, lehet hogy sznob vagyok?


remélem érzed az iróniát :D

igen a zene sok mindent elárul a hallgatójáról, de egyértelmű következtetéseket nem lehet levonni belőle

2009. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez biztos hogy depressziós vagyok? Néha én is észlelem de az nem olyan nagyon gyakori hogy nincs erőm semmihez.
2009. nov. 30. 15:11
 4/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

mennyi idős vagy? a depresszió tünetei kor függőek, nem feltétlenül jár azzal hogy semmihez nincs erőd


milyen gyakran érzel ilyeneket: nincs semmi kedved semmihez, legszívesebben egész nap aludnál, ok nélkül lehangolt vagy, gyakran jönnek elő a múltból olyan emlékek aminek negatív hatása van


picit írj magadról

2009. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát minden nap magambafordulok kicsit, amikor senkihez nem szólok semmit, de van amikor nagyon jó kedvem van, bár az ritka. És volt hogy tudtam nagyon sok dolgom van, de nem bírtam felkelni az ágyból. Mostanában szar minden, mindehol csak gondjaim vannak, és ezek miatt már a zuhany alatt is képes vagyok sírni, sokszor elkezdem tanulás közben, nem tudok a tanulásra figyelni, és 2 nap alatt 2 búcsúlevelet írtam mert öngyilkos akartam lenni mert nem bírom, de aztán letettem róla. Hazafele menet a buszon végigsírtam az utat, mert hogy szar az élet. Nem vagyok beszédes, régebben az voltam. Nem eszek már annyit mint régebben. De valamikor meg pont az ellenkezője van ezeknek. Ennyi elég vagy mit írjak még?
2009. nov. 30. 15:24
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja és 17 vagyok és lány.
2009. nov. 30. 15:31
 7/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg depressziós vagy, de fel a fejjel mert ki lehet belőle gyógyulni :(


"Mostanában szar minden, mindehol csak gondjaim vannak" ezt egy picit kifejthetnéd

2009. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor kifejtem : szóval kóteros vagyok, és a barátnőimmel vagyok 1 szobába, de gond van köztünk, aztán párkapcsolati problémák, és otthon is gond szokott lenni. Meg a suli is itt van dogák meg minden. Szóval akárhova megyek csak a feszültség van. Röviden ennyi.
2009. nov. 30. 15:41
 9/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy "csak" nagyon összejöttek a negatív dolgok :S minden ember éltében van olyan hogy látszólag minden ellene van és picit elege van az életből


el kell hinned hogy jobb lesz (ez a legnehezebb) és akkor megváltozik az élethez való hozzáállásod, máshogyan fognak hozzád viszonyulni az emberek, a változástól kicsit jobban fogod érzeni magad így teljesíteni is könnyebb lesz (iskolában)


fel a fejjel, csak a kezdet a nehéz, ha sikerül megtalálni a boldogsághoz vezető utat akkor onnan már relatíve könnyen megy


van valaki akiben bízol, megért és tudsz vele akármiről beszélni?

2009. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát nincs olyan. volt barátnőm, de mint már említettem gondok vannak és már nincs legjobb barátnőm, de csak egyszerűen barátnőm sincs. Szóval barátnő kilőve, családtagok is, szóval nincs olyan.
2009. nov. 30. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!