Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, ha úgy érzem...

Mit tehetnék, ha úgy érzem lelkileg halott vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs bizalmam mások iránt, nem érzem biztonságban magam társaságban, emberek között. Igazából csak azok között érzem jól magam, akik olyanok, mint én. De mégis érzem, belül üres vagyok. Van kiút, vajon?
2013. nov. 22. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Van kiút!

Egyszerűen nyiss egy blogot, és írd ki magadból a problémádat.

Írd le, hogy szerinted miért jutottál el idáig, és milyen lenne ha tudnál ezen változtatni. (Ez lesz a célkitűzés).

Kezdj egy tanulni 1-2 dolgot, amit értékesnek tartanak az emberek, akár játszani egy hangszeren, vagy bármilyen hobbi, amelyet meg tudsz osztani, és ezáltal felfigyelnek rád. Amikor valami olyat teszel, ami másoknak tetszik, és visszajeleznek, azonnal másképp fogod érezni magad.

Ötleteket tudok adni, de szerintem ez neked sem fog gondot okozni.

2013. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nincs bizalmam mások iránt, nem érzem biztonságban magam társaságban, emberek között."


Ettől nem vagy lelkileg halott, az emberek többségébe nem lehet megbízni. Ne akard átbas.ni magad! Ez van.

2013. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Élhetsz végre egy normális életet, ami mentes a lehúzá*tól, át**b*sz*á*tól, kihasz*álástól.
2013. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!