Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki meghal körülöttem....

Mindenki meghal körülöttem. Miért?

Figyelt kérdés
6 éve meghalt a legjobb barátom és egy másik haverom is ugyanakkor motorbalesetben. 2 éve halt meg a barátnőm autóbalesetben. 1 hónapja meghalt egy ismerősöm igaz nem álltunk olyan közel egymáshoz de akkor is. Most tegnap megint meghalt egy lány! 5 embert veszítettem el 6 év alatt, abból kettőt úgy, hogy én is ott voltam és láttam a részleteket. Nem bírom tovább most már. Nem tudom mi a qva oka, hogy mindenkit aki fontos elveszítek és nem is tudom megakadályozni mert olyan hirtelen jön az egész. Ki fog még meghalni? Szakítsam meg mindenkivel a kapcsolatot vagy mit csináljak, hogy vége legyen? Már teljesen magamba fordultam. Nem bírom, kérlek segítsetek!

2013. júl. 11. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes felkeresned egy pszichológust, ő majd segíteni fog neked. Kitartást és fogadd őszinte részvétem az elhunyt ismerőseid iránt!
2013. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

még olvasni is szörnyű, nagyon sajnálom. De ezekről te biztosan nem tehetsz ez csak a szerencsétlen sorsnak köszönhető. valahogy ki kéne zökkenned ebből a depressziós állapotból. Tulajdonképpen csak te magad segíthetsz magadon, találj olyan dolgot amiben elmerülhetsz. ÉS egyáltlaán ne szakítsd meg senkivel sem a kapcsolatot mert egyedül még rosszabb lesz.

van párod?

2013. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egy pszichológus meg tudja állítani, hogy ne haljon meg még több ember?

2013. júl. 11. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
kerülj közel valakihez akit nem kedvelsz, és haszna is lesz az átoknak :)
2013. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne egyszer megtalálni ezt a sorsot mert a f*som ki van már vele. Hogyha minden évben meghal valaki sose fogok belőle kizökkenni. Nincs senkim az utolsó barátnőm óta. Nála leragadtam, öröknek érzem és nem is mernék mással összejönni. Még egy halál és kinyírom magam.
2013. júl. 11. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az a baj, hogy te azt hiszed, hogy valami szándékos, akarattal irányított dolog műveli körülötted ezeket a haláleseteket. Személyként tekintesz a véletlenre.

A miért-re nincs válasz. Sajnos az élet ilyen. Nekem is meghalt barátnőm, nagymamám, két osztálytársam. :( Hogy mi az oka? Nincs oka. Illetve egyenként a haláleseteknek nyilván van, de annak nincs kézzelfogható oka, hogy ennyi embert elvesztettél. Mint ahogy ez nem jelenti azt, hogy ez így fog folytatódni.

Mindenesetre egy pszichológust szerintem érdemes lenne felkeresned.

2013. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 8 15 16 23 42
2013. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!