Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem körülöttem mindenki...

Úgy érzem körülöttem mindenki révbe ér, én meg sehol sem vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Tudom most sokan meg fognak botránkozni, de egyre inkább úgy érzem kifutok az időből, és nem lesz családom.

Körülöttem folyamatosan derül ki, hogy ennek is én annak is úton van a baba, eljegyzések, esküvők stb. Nekem meg semmi. Még barátom sincs.

Amin kiakadtam ma, hogy az egyik volt osztálytársam, aki 1-szer megbukott a suliban, szőke, szilikon mellű, feltöltött szájú is babát vár + nyáron lesz az esküvője.

Mindig mikor ilyen híreket hallok összeszorul a gyomrom, hogy vajon nekem lesz-e valakim, vagy örökre egyedül leszek. A családtól is már hallom, hogy "bezzeg nekem ennyi idősen 2 gyerekem volt" meg hogy xy IS későn szült. Mert én már későinek számítok. Ebbe teljesen bele fogok betegedni...


2010. máj. 13. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nyugiiii Kislány, nekem két 30 éves barátnőm is szingli és még ők sincsenek lekésve srmmiről. Én 27 vagyok, 2 éve kapcsolatban, semmi eljegyzés, gyerek is ráér még, ne görcsölj feleslegesen!!!!
2010. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

majd 30 felett kezdj ezen aggódni. élvezd az életet és ne görcsölj ilyesmin!


22L

2010. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Én annyira nem értem az ilyen viselkedést. Miért annyira nagy dicsőség 20 évesen szülni meg férjhez menni? Nekem sincs, na de én többre is tartom magam, mintha csak tenyészkanca lennék. Viszont tanultam, vannak sikereim a szakmában. Esküvő meg gyerek... hát ez másodlagos. Majd jön, ha itt lesz az ideje. Egyébként megértem a problémádat, mert felénk is ez a helyzet, de mióta egyszer nem túl művelten és udvariasan visszavágtak, hogy szülni a tehenek is tudnak, ahhoz nem sok és és tehetség kell, na azóta nem b@szogatnak. Egyébként meg nyugi, nem fogsz egyedül maradni, meg se forduljon ilyen a fejedbe. Ha 35 körül szülsz akkor akkor. Csak lazán.
2010. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél irigy. Több empátia. Mindennek eljön egyszer az ideje. És lehet h igy legalább nem is fogod megbánni, hogy ha hamar szülnél gyermeket... :/ Van ilyen, aki nem a gyermeket, de a koránszülést azért megbánja....:(

TÜRELEM. Legyél mosolygós, életvidám. Használd ki az élet minden percét!!!! Menj bulikba, keress több társaságot...

(dalma46@citromail.hu)Bizalommal írhatsz! :)

2010. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

21 évesen későinek??

ugyanmár,nem a 60as években vagyunk,akkor volt divat utoljára 18 évesen férjhezmenni meg szülni

ráérsz bőven,pasid legyen,de ne akard már elvetetni magad meg gyereketszülni ennyi idősen...minek?

nem ráérünk?

23 vagyok,eszem ágában nincs se férjhezmenni,gyerekhez meg végképp

tanulj,pasizz,szórakozz,láss világot

23/N

2010. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
jav =visszavágtam.
2010. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

egyszer nem túl művelten és udvariasan visszavágtak, hogy szülni a tehenek is tudnak, ahhoz nem sok és és tehetség kell, na azóta nem b@szogatnak.



ez tetszik:D

2010. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
30 körül még pontosan időben vagy. Addigra meg tudod teremteni a kellő környezetet, párod szintén. Van mire alapozni.
2010. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg, 21 évesen még nem vagy lekésve semmiről.

Szerintem az a jó, ha egy lány (főleg lány, de fiú is) kivárja a nagy őt, az igazit és nem áll össze az első jött menttel, aki szépen nézett rá/mosolygott.

Jó mondjuk nekem férjem már van (idősebben házasodtam, mint 21), de babánk még nincs, és ebben a helyzetben be sem merjük még vállalni, szóval még nem is tervezzük. Majd szépen lassan, ha már meg van teremtve valami biztonságos családi fészek, anyagi háttér, na majd akkor jöhet a baba is. (Ne értsen senki félre, ha tervezetlenül jönne, akkor is megtartanánk.)

Szóval nyugi! Eljön majd a te lovagod is, és lesz még neked boldog családod szép gyerekekkel...csak légy türelemmel.

2010. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene kellemetlenül érezni magad emiatt! Lehet körülötted épp házasodási hullám van, de azért valljuk be, a mai világban épp nem ez a "divat" , ritka, hogy valaki 20 évesen ennyire családot szeretne...

Én 27 éves lány vagyok , picit több mint 1 éve találtam meg azt az embert akivel a jövőmet elképzelem, és akivel elképzelhetem - és még most sem érzem úgy bármiről is lemaradnék! Sőt! Valóban, mikor egyedül voltam 24-25 évesen, megfordúlt a fejemben, kicsúszok az időből , és most, hogy lassan itt a lehetőség, néha még picit meg is ilyedek ettől a felelőségtől :)

Szóval nagyon nem vagy még elkésve, élvezd, éld az életed, nem függj attól, hogy másik mit várnak el!

2010. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!