Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezeljem, hogy ennyire...

Hogyan kezeljem, hogy ennyire megöregedtem?

Figyelt kérdés

Nem rég töltöttem be a 20-t. Anyám pedig dobot a hangulatomon, hogy most már el kell kezdenem kezelni a bőrömet a ráncok ellen, ami a legrosszabb, hogy ezt komolyan mondta. Már azzal zargatnak, hogy mennyire megöregedtem, miközben még egy percet se éltem igazán. Elégé zárkózott életet éltem ezidáig, mert 5 éves gimit csak most fejeztem be és arra koncentráltam, meg alapból ilyen személyiség is vagyok. Szóval még nem tudtam belekóstolni az életbe, ezt inkább az egyetemre tartogattam (szerencsére nagyon jól sikerült az érettségim!)

Igazából most nagyon kétségbe vagyok esve, mert úgy érzem kimaradtam mindenből.



2013. jún. 26. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van.
2013. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De ez azért nem fair, mert én még nem élveztem az életet. És valljuk be, hogy egy nőt csak addig értékelnek, amíg fiatal. Szóval sosem volt időm, hogy élvezzem a fiatalságot. Ez így nem korrekt, mindent alárendelek annak, hogy megtegyem, amit a szüleim elvárnak tőlem, de egy rohadt percet sem adnak arra, hogy valamit kezdjek az újszerű függetlenségemmel?
2013. jún. 27. 20:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Még nagyon sokáig élvezheted a fiatalságodat.

Semmiből nem maradtál ki még, 20 év alatt ritkán történik az emberekkel nagy dolog.

2013. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia,eltelt azóta egy kis idő. Sikerült kiélvezd a fiatalságod?(bár még most is fiatal vagy)
2021. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!