Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezeljem, hogy ennyire...

Hogyan kezeljem, hogy ennyire megöregedtem?

Figyelt kérdés

Nem rég töltöttem be a 20-t. Anyám pedig dobot a hangulatomon, hogy most már el kell kezdenem kezelni a bőrömet a ráncok ellen, ami a legrosszabb, hogy ezt komolyan mondta. Már azzal zargatnak, hogy mennyire megöregedtem, miközben még egy percet se éltem igazán. Elégé zárkózott életet éltem ezidáig, mert 5 éves gimit csak most fejeztem be és arra koncentráltam, meg alapból ilyen személyiség is vagyok. Szóval még nem tudtam belekóstolni az életbe, ezt inkább az egyetemre tartogattam (szerencsére nagyon jól sikerült az érettségim!)

Igazából most nagyon kétségbe vagyok esve, mert úgy érzem kimaradtam mindenből.



2013. jún. 26. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kedves 20 éves Kérdező!

Semmiből sem maradtál ki. Az Élet MOST kezdődik Számodra. Aki azt mondja Neked, h elkezdtél öregedni, az tkp. irígyli a fiatalságodat. Eszedbe ne jusson mindenféle kenceficével összerondítani bársonyos arcodat. Azoktól biztosan hamarabb lesz ráncos a bőröd.

Bízz Magadban, ne kövess el olyan hülyeségeket, amiket később megbánnál és minden rendben lesz.

Jó egészséget hozzá!

Üdv.

56/F

2013. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi a jó tanácsot! :D
2013. jún. 26. 22:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Az erős napsütés ellen használj fényvédőkrémet, ne cigizz, ne fogyassz sok alkoholt, minden este tisztítsd le az arcod, igyál sok folyadékot, és használhatsz egy enyhe hidratálót.


25 felett megjelennek az első ráncocskák, az már más ápolást igényel.

2013. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
25 éve felett???????????????? Ennyi ideig ér egy nő? Most se vagyok egy szépség, de 5 évesen már elkezdek leépülni. Gyakorlatilag az élet nagy része arról, hogy egyre csak rosszabb állapotba kerülünk?
2013. jún. 26. 22:32
 5/14 anonim válasza:
egyetemen menj el a golyataborba
2013. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Remélem lesz, mert most az csiripelik, hogy elmarad :(
2013. jún. 27. 10:51
 7/14 anonim ***** válasza:

#4: ha nagyon pesszimistán nézzük, akkor gyakorlatilag igen.

Persze sporttal, életmóddal, tanulással nagyon sokat lehet ellene tenni.

2013. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25 évesen az első ráncok??? Ahhoz nagy hülyén kell élni! Kérdező.... Szinte még gyerek vagy, ne szórakozz itt, menj és csinálj valami gyerekeset! ;) :D
2013. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen aggódni is az! Én aztán szeretnék nagyon gyerek lenni! :) Bárcsak örökké élhetnék!
2013. jún. 27. 19:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen vitázni, akkor is így van.


"Az öregedés első jelei már a felnőttkor kezdetén, 20-25 éves kortól jelentkeznek. Az arcbőr mattabbá válik és megjelenhetnek az első finom ráncok, a bőr veszíteni kezd rugalmasságából. 40 év felett lelassulnak az anyagcsere folyamatok, a bőr mirigyeinek tevékenysége csökken, a bőr elvékonyodik, zsírhiányos, dehidratált lesz."

2013. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!