Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezeljem mások negatív...

Hogyan kezeljem mások negatív véleményét rólam?

Figyelt kérdés
Van egy nálam két évvel fiatalabb lány, akit szinte nem is ismerek csak látásból... a húgommal jóba van és állandóan azt hallom, hogy az a lány engem leminősít, kritizál meg stb. Elsőre nem nagyon érdekelt, de már egyre többször egyre durvább dolgokat mond a hátam mögött. Az önbizalmam most nincs az egekben, így meg pláne nem lesz.. olyanokat mond, hogy én nyomorék vagyok meg xy-al rajtam és a barátaimon szoktak röhögni, meg hogy egy hulladék ember vagyok ilyenek.. pedig normálisan öltözködök. jó, vannak rossz napjaim, amikor picit trehányabban, de általában kinézek valahogy... nem szoktam égőn viselkedni semmi ilyesmi nem tudom mért mondja ezeket, igazából nem is ismer!! mit tegyek? vegyem magamra amiket mond, vagy sz*rjam le? nem kérek rossz indulatú hozzászólásokat..:) köszönöm
2013. ápr. 5. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedveled ? szeretnéd ha szeretne ? a barátikörébe akarsz tartozni ?

nem ? akkor miért is érdekel e véleménye ?

amúgy szerintem mindenkinek tisztában kell lennie a SAJÁT előnyeivel és hátrányaival, aki a másokéval is foglalkozik, csak azzal akarja növelni az egóját, hogy keresgéli a hibákat, egészségré ...

2013. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha lenne normális önbizalmad fel se merülne ez...

mondjon amit akar ne vedd magadra.

2013. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom, sajnos egyáltalán nincs önbizalmam:/
2013. ápr. 5. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
sz@rd le az ilyen embert.
2013. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismer téged annyi ideje, mint te önmagadat? Gondolom nem, akkor meg képtelen helyesen megítélni téged, hogy ki vagy valójában, szóval nem kell vele foglalkozni.


Mások negatív kritikája csak egy egyéni vélemény, nem a valóság.

2013. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem erről egy örök érvényű arany igazság jut eszembe:


"Ne feledd! Ha valakinek problémája van veled, az nem a te, hanem az ő problémája."


Ennél jobb receptet nem tudok. Egyszerűen úgy kell élni, hogy élni és élni hagyni és leszarni az idiótákat. És hidd el, senkinek sem tartozol azzal, hogy megfeleljél neki.

2013. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

igaza van az előttem szólóknak, nem kell vele foglalkozni...


De ez nem könnyű. Ezért én elmondanám a véleményem a hölgyikének... Úgyis letagadja, ezért nem kérdeznék semmit, csak közölném vele, hogy ha ekkora szája van, akkor merje a véleményét szemtől szembe is megfogalmazni, sőt kifejteni, ha meg nem meri, akkor inkább csukja be (mielőtt ököllel tömöm be) Na jó, nem kell durvának lenni... :D


Gondolom ezt eddig a húgod miatt nem merted megtenni... Ha jóban vagy a húgoddal, akkor meg fogja érteni, ha meg nem, akkor ez már nem ront rajta.

2013. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szar.d le magas ívben, fostosan hogy ki mit mond :))
2013. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

wágd állon

ha ezek után is pattogni mer

wágd állon még 1x

sz(a)rd le

2013. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!