Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kezeljem a túlzott...

Hogy kezeljem a túlzott rajongást?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és őrülten rajongok a Guns N' Roses nevű bandáért. Sokan mondták már, hogy ez már beteges, de nem tehetek róla. Tudok róluk mindent, több ezer képem van róluk lehúzva a számítógépembe, az összes számukat ismerem és imádom, minden cikket, könyvet elolvasok róluk. Ők az életem, nélkülük senki vagyok. Három Guns és egy Slash koncerten voltam. Van GN'R-es pólóim, kulcstartóm, fülbevalóm, övem, bögrém, táskám, könyveim, kitűzőm, már tervezem a tetoválást. Ők a háttérképem és a csengőhangom a telefonomon. Ismerem a szokásaikat, a családfájukat, az életüket, a turnékat, a történeteiket, ha látok egy koncertfotót, fejből tudom, hogy melyik évben és hol készült a kép. Az összes szöveget ismerem fejből, tudom a mozdulataika t, annyiszor láttam a klippeket. Képes vagyok órákat tölteni az ő képeik nézegetésével. Számomra olyanok, mintha a családom, a vallásom lennének. Nem tudom az életem elképzelni nélkülük. Egyszerűen nem tudok úgy egy fiúra ránézni, hogy magamba össze ne hasonlítanám Axl vagy Slash fiatalkori kinézetével. És azért valljuk be, Axl baromi jól nézett ki, úgyhogy szegény fiúknak esélyük sincs nálam, ha nem olyanok, mint Ő! Fanatikusan rajongok a régi, klasszikus banda mellett a mostani felállásért és Slash Guns-utáni munkásságáért egyaránt. Minden nap hallgatom a zenéjüket (most épp az Estranged megy). Anyám már megőrül ettől, hogy minden zsebpénzem őrájuk költöm, hogy mindig csak velük törődök, hogy az iskolai füzeteim margói össze vannak firkálva az idézeteikkel, a szövegekkel. Kinőhetem még ezt a beteges imádatot? Ti is rajongtatok ennyire valamiért még 18 évesen is? Mit tehetnék ellene, hogy ne befolyásoljanak ennyire, még a fiúk területén is? Köszönöm a segítséget!

2013. máj. 26. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem addig nem is lenne baj amíg ez nem hat ki a kapcsolataidra. Én mondok még hülyébbet. Képzeld el én az amerikai űrhajózási programra az Apollo-ra vagyok hasonló szinten rákattanva. És mindenre ami róla szól. Filmek, könyvek stb... De nem keresem az emberekben Neil Armstrongot, vagy Jim Lovellt. Ha ennyire bejön Axel Rose akkor nézd meg mi lett belőle. És mikor olyan fiúra vágysz mint ő emlékezz, hogy egy egoista, beképzelt, agresszív alkoholista, drogfüggő pasival kéne járnod. Az mindegy, hogy csak a külseje teszik, gondolj a belsőjére is. De lehetne rosszabb is. Magam is nagy rajongó vagyok, Paradise City már megy a hátam mögött is gitáron, komolyan megtanultam úgy is. :D Slash egy isten, de ettől függetlenül normális életem van.
2013. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
16 éves vagyok 6 éves korom óta Guns n' Roses rajongó ű, nincs ezzel semmi baj hidd el, inkább legyél büszke, hogy ennyi mindent tudsz róluk :)
2013. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

17 vagyok, imádom a GnRt:D


Axl tényleg nagyon jól nézett ki:D

2013. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Slash-el vagyok így. Imádom, egyszerűen elképesztő az a pali.
2013. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nemohalacska ***** válasza:
23 éves vagyok fiú és a G4-es Én kicsi pónimért rajongok. Úgyhogy Te, Ne kezeld a túlzott rajongásod. Én se kezelem az enyémet. :D
2013. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is ugyanígy vagyok csak én Axlért rajongok ennyire (ettől függetlenül imádom a Gunsot). Mielőtt először láttam Axlt, ami a Paradise City videóklipjében volt, akármit megadtam volna egy bizonyos fiúért. De akkor abban a pillanatban már nem érdekelt csak Axl járt (és azóta is jár) a fejemben. Persze a fiatal, eszméletlenül vonzó Axl. 1. Válaszoló én is hiába gonfolok bele hogy a pasim beképzelt, egoista, stb. részben látom benne magamat. És ez csak erősíti a vonzalmat.
2013. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy ennyire szereted öket. :) Én Dave Gahan-nel vagyok így.

Szerintem addig minden ok, ha nem hat ki a kapcsolataidra. Én is minden fiút Dave-hez mértem eddig, és néha még most is hajlamos vagyok arra, hogy keressem másban Öt, de ez így nem jóóóó. És végül egy olyan fiúval jöttem össze, aki egyáltalán nem hasonlít rá. :)


Ui.: Axl nagyon jó pasi. ;)

2013. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nincs meg véletlenül a Slash könyv, azt nyugodtak kölcsön adhatnád!? :D
2013. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz?

Én úgy nézek ki, mint Axl :D

2013. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!