Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezeljem azokat akik...

Hogyan kezeljem azokat akik beszólogatnak?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékenyen érint a rosszindulatú negatív kritika, és képes akár depresszióba dönteni, ha épp olyan területen talál be.


Hogyan kerüljem ezt el, vagy hogyan védekezzek ellene?


2012. szept. 29. 05:35
 1/9 anonim válasza:

Mégis mit szólogatnak be?

Egyébként szólnék vissza, ne tartsd magadban.

2012. szept. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nemrég például egy itteni kérdésben nyújtottam remek támadási felületet. Majdnem találtam innen egy kapcsolatot egy lánnyal, erre jött egy hülyegyerek és leírta, hogy szar a dumám, általános iskola 8. szintjén vagyok, meg hogy biztos nem dugtam még.


Szóval ide leirogattam amugy a kis sikereimet amiket elértem és 90%-ban joindulatu emberek valaszolgatnak, de most kifogtam egy kocsogot aki teljesen osszezavart megint.


Ezeket nem tudom hogyan lehetne ignoralni. Letoroltetni se tudom egyenlore a kommentjet pl.


De ugyanezek az arcok élőben is megkeresnek sokszor hasonlo baromságokkal.

2012. szept. 29. 05:40
 3/9 A kérdező kommentje:

Hogy mondjam, ha valaki laza, és menő próbál lenni sok támadási felületet nyújt és egy idő után betalálják a gyökerek akik darabokra szednék.


Én még nem tanultam meg védekezni ezek ellen.

2012. szept. 29. 05:43
 4/9 A kérdező kommentje:

Néha még a hazugságoktól sem riadnak vissza, itt az egyetemen pl eddig csak 3 virágzó kapcsolatot folytottak el tőből azzal, hogy kikérdeztek mindenkit aki tudott a helyzetről és az infokból összegyúrtak egy hazugsághalmazt. Szerencsére én és a lányok tudjuk mi volt, de valahogy mindenki visszavett egy kicsit az arcából a szarkavarás miatt és ez nem jó.


Mit kezdjek ezekkel? Harcolni nem érdemes ellenük szerintem. Ignorálni kéne őket talán, minden téren?

2012. szept. 29. 05:45
 5/9 anonim válasza:
Ahogy rinyálsz itt tényleg az általános 8. szintjén vagy. Egyetemistaként azért már több férfiasság és önbizalom szorulhatott volna beléd.
2012. szept. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Megoldás = Több önbizalom = szarni rájuk! Az életedet te éled, nem Ők! Mit számít, mit mondanak? Ezt az aktuális lánnyal is tudasd!
2012. szept. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmm, én is csak azt tudom javasolni, hogy a kritikákat tudd be a saját sikereid következményeinek.


Vegyük az egyetemet. Ha egy pasi gáz, akkor az illetőt mindenki lesz#rja, azt se tudják, ki ő, az arcára sem emlékeznek. De veled foglalkoznak, pletykálnak rólad, kavarnak a hátad mögött. Ergo, sikeres vagy bizonyos szempontból.


Mindenhol bele fogsz botlani irigy, szánalmas emberekbe, akiknek életük legnagyobb öröme, hogy piszkálnak másokat.


Tudni kell ezt kezelni.

2012. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint két féle kötözködő ember létezik:

-az egyik, aki kis "csicska" és egy jó "rendre intés" (akár fizikai is) megtanulja hol a helye

-a másik viszont a nagyobb hal, vagyis akinek a visszaszólogatás újabb támadási felület (mivel nem fél)


Erős a gyanúm, hogy ezek az egyetemi társak az első csoportba tartoznak, úgyhogy szerintem rossz taktika a teljes ignorálás, nem szabad hagyni, hogy az ilyen kis faszosok elszemtelenedjenek.

2012. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az ilyeneknek ne szólj vissza semmit :D

az élet majd elintézi helyetted, akik semmibe veszik a másikat még a barátnőjüket is, ezek hódítanak, de úgy poffára fognak esni, hogy ők lesznek a wc-s bácsi alkalmazottjai, és a lányok, akik az ilyeneket szeretik szintén ennyit érnek el

2012. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!