Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, ha egy srác valami kedveset mond?

Figyelt kérdés

Enyhe önbizalomhiányban szenvedek.Totál leblokkolok ha bókolnak.Az ilyenkor az első gondolatom,hogy biztos csak viccelnek.Ezért nem azt mondom,hogy köszi,kedves vagy,hanem

mikor azt mondta egy srác,hogy aranyos vagyok,rögtön rávágtam,hogy nem..:D

Hogy lehet ebből kigyógyulni?


2012. júl. 3. 22:37
 1/6 x) ***** válasza:
Szerintem csak mosolyogj és szégyenlősen nézz lefelé, azt minden pasi imádja :D
2012. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg neki a melled :D
2012. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha olyan kapcsolatban álltok, akár meg is ölelheted... Az neked is egy önbizalom növelő dolog, meg ha tetszik, akkor el lehet valahogy kezdeni. azt ne mondd, hogy nem, mert attól én is hülyét kapok :D
2012. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak annyit mondasz, hogy : köszönöm szépen :)
2012. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy leplezem az önbizalomhiányomat, hogy egyrészt mindig fel vagyok készülve sok dologra, másrészt kicsit kihívó kicsit kétértelmű kicsit humoros kontrákat mondok. Eléggé bejön. De lehet hogy kell hozzá valami érzék
2012. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pirulj el szégyenlősen, nézz rá alulról és rebegtesd az őzikeszemedet keretező, hosszú, fekete pilláidat, b@zz
2012. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!