Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki? van egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki? van egy srác, gondoltam írok neki vmi kedveset facebook üzifalra.

Figyelt kérdés
tetszik és én is neki, de még nem járunk.
2010. máj. 19. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
"Holnap talizunk;)"
2010. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de most komolyan mit?
2010. máj. 19. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy mit csinált az elmúlt órákban/napon, és ahhoz fűzz valami kedves kommentet. Pl. ha bemásolt egy videót, akkor arra írj valami vicceset/kedveset. Vagy küldj neki valami videót te magad... vagy akár konkrét kérdést is tehetsz fel neki a falán, hogy "ha ennyit vagy facebookon, rám is lesz majd időd :P " vagy valami hasonlót. :-)

Légy vicces és/vagy kedves, ez a lényeg.

2010. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj....ez a mit írjak neki msnen/facebookon/myvipen kikészít. Semmit! Mosolyogj rá, köszönj neki, beszéljetek meg randit meg minden. ÉLŐBEN!! A sok időt amit felesleges netezéssel töltetek töltsétek együtt inkább..
2010. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fú, ezzel van egy kis történetem. 16/F vagyok. Nagyon tetszettt(ik) az egyik osztálytársam(15).Bár már 9 éve ismerem nem nagyon közeledtem felé meg ilyesmi, max köszöntünk és ennyi. Egyszer arra ment haza suliból, amerre én szoktam, elkezdtünk beszélgetni, de annyira belejöttünk, hogy bkv helyett is inkább gyalog mentünk. Mivel ez egy hosszú szünet előtti utsó tanítási nap volt, csak 11-ig tartott a suli, szal még eléggé korán volt. Elhívtam moziba. A film közbe ráhajtotta a fejét a vállamra.Ez annyira jól esett, hogy tisztára beleéltem magam, hogy a barátnőm. Nah, ez az a pont ameddig még tökéletes volt a nap. Hazaértem, előjöttek a kocka hajlamaim, felmentem facebookra, ott is beszélgettünk. Amikor már lement, önkivületi állapotomban bejelöltem barátnőnek, azt hittem, hogy kérni fog megerősítést, de nem tette(mármint a facebook). Amikor leesett, hogy mit tettem, gyorsan kiszedtem. Gondoltam, megúsztam, elmentem aludni. De tévedtem. Azzal nem számoltam, hogy fb ilyenkor kipostolja az üzenőfalra, nagy figyelemfelkeltő szivekkel hogy : Én is in relationship with Ő. Utána meg hogy Én is single again. Fölötte meg ő fiókjával kiirva: Ő is in relationship with Én. Na mondtam magamnak, hogy ez igy tul tré igy összejönni, ezért kilőttem, hogy nem vagyunk relati....onba. Felhívtam, és megbeszéltem vele egy "igazi" randit, amin tényleg összejöttünk, és megint beirtuk fb hogy mi van. Ez volt az amikor egy nap alatt 6szor változtattam a rela.... statusomat, de megérte mert már 3 hónapja együtt vagyunk
2010. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!