Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen ismerkedős levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ismerkedős levelet írhatok? (msn, facebook. Stb)

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy lány és nem ismerem akkor ha azt írom neki levélbe hogy: a képeid alapján aranyosnak tűnsz,lenne-e kedved beszélgetni "velem"-talán ezt nem fontos odaírni hogy velem. először nem szeretném bejelölni

csak beszélgetni és majd utána vagy én vagy ő jelöl be!


Mondjuk néhány napot írnánk vele aztán elhívnám valahova pl: egy italra mondjuk.


2011. aug. 27. 01:17
1 2
 1/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
ha külsőleg bejössz, akkor mindegy mit írsz...csak ne legyen benne helyesírási hiba:)
2011. aug. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockulj!
2011. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

hát, jobb lenne, ha van valami TÉMA, amivel kapcsolatban írsz..


Ha azt írod, "lenne-e kedved beszélgetni velem", nem biztos, hogy válaszol. A való életben se mész oda senkihez úgy, hogy "beszélgessünk!", hanem elkezdesz beszélni vagy kérdezel valamit.


Szóval pl. ha valamelyik fotóján van egy város, ami érdekel, akkor írd neki, hogy tetszik a kép, hol készült?, vagy ti is oda mentek nyaralni majd és érdekel, hogy érezték ott magukat, meg ilyesmi. Kérdezd a sulijáról, munkájáról, vagy ha háziállat is van a képeken, akkor "de aranyos, milyen fajta?", és hasonlók :) A többi meg majd kialakul.

2011. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ez a leggázabb és legsablonosabb ismerkedős szöveg, elég sokat társkeresőztem, de az ilyen levelekre sosem válaszoltam. találj ki valami eredetibbet, az első levélben ne írj konkrétumokat, csak valami érdekeset vagy vicceset, meglátod a lányok nagy része vissza fog írni, mert "véégre nem ugyanazzal kezdi, na, ő kell nekem!" :).
2011. aug. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
akkor milyet írjak mindegy csak ne sablonos legyen?
2011. aug. 28. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérdezz valamit, amire válaszolhat. Nehogy azért ne válaszoljon, mert nem tudja, mit mondjon :D


Utolsó válaszoló, írnál néhány üzenetet, ami nem sablonos? Nem koppintani akarom, isten őrizz, csak érdekel, hogyan lehet más szöveggel ismerkedni.

2011. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
vagy csak jeloljem be és kialakul
2011. aug. 28. 22:58
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én erre vissza se írnák ._. sorry
2011. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne szenvedj.. élőben próbálkozz igazi csajokkal..
2011. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Se a sablonra se az egyedire nem válaszolnak.

Nyilván, mert te lehetsz a kb. 200 ezredik, aki ír neki. Élőben tényleg könnyebb! Aztán meg majd később azon aggódik az ember, hogy hasonlít e élőben bármelyik fotójához a kiszemelt. Élőben nincs ilyen gond, ott eldől viszonylag gyorsan a dolog!

2011. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!