Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Abnormális ez az én koromban?...

Abnormális ez az én koromban? Mit tehetnék, hogy megvalósítsam? 19/L

Figyelt kérdés

Amit tudni kell:

Jelenleg jogi egyetemen tanulok,viszonylag gazdag családból származok, már fiatalon engedtek bulizni a szüleim. SOha nem barátkoztam velem egy korúakkal kb 19-20 éves baráti társaságom volt 16 évesen. Ki is éltem magam úgy érzem: bulik, fesztiválok stb. egy éve külön élek a családomtól, igazából meg van mindenem, anyagi támogatást sem kérek: dolgozok. ... Én unom ezt. nem a munkát. nem a tanulást. a várost. Én nem akarok a mostani áloméletet: egyetem, munka, család. Nem akarom egy irodában leélni az éltemet:( Szabadságot akarok. Kétkezi munkával megkeresni a pénzt.... És nem azért dolgozni hogy befizessem a csekket... vagy ledobjam magam a plazma tévé elé..


2013. ápr. 6. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az jött le, hogy nem tudod megbecsülni amid van, mert nem te dolgoztál meg érte. Hogy miről mi a véleményed az kb senkit nem érdekel.

Rinyálsz itt, hogy de szar az életed, meg hogy neked nem kell a luxus. Hát akkor ne kelljen.

Minden lehetőség a kezedben van, hogy olyan életet élj amit szeretnél, talán azzal törődj, hogy az milyen lenne, és hogyan valósíthatnád meg. Sok pénz mellé sajnos nem adnak agyat ezek szerint.

2013. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Minek írjam le? Úgy is ahogy eddig mindenre ez lesz a válasz: hazugság.


Egyébként azt nem írtam hogy én gazdag vagyok. Mint írtam nem kérek anyagi támogatást a családomtól. De minden hónapban megtudom venni amit szeretnék. És a családom sem milliomos, de a középosztálynál jobban élnek. Mellesleg relatív kinek mit jelent a viszonylag gazdag...


Utolsó előtti:

Persze értem, de nekem az ilyenek sem okoznak boldogságot ( esetemben persze a pasizás lenne, bár szerintem alapvetően a legtöbb velem egykorú megalázza magát. Igen a barátnőim is, de nem ez alapján ítélem meg őket.)


A kapcsolatom szerintem rendben van. Szeretem őt, szeretek vele lenni. Az életet amiben élünk nem szeretem. Ha elmennék bárhova vele mennék.

2013. ápr. 6. 22:10
 33/74 anonim ***** válasza:
71%

Jesszus, ha lenne pénzem, nem csak a plazma tv elé vágódnék be esténként. Eljárnék színházba, operába, koncertekre, kiállításokra..vennék könyveket, adakoznék, utazgatnék, nyelvtanfolyamokra járnék..

Szerintem válts szakot, keress olyat, ami érdekel.

2013. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 A kérdező kommentje:

Nekem az jött le, hogy nem tudod megbecsülni amid van, mert nem te dolgoztál meg érte. Hogy miről mi a éleményed az kb senkit nem érdekel.

Rinyálsz itt, hogy de szar az életed,


Írtam, hogy anyagi támogatást nem kérek a szüleimtől. Ezt még hányszor kell leírnom? Illetve, hogy dolgozok.


Nem mondom hogy szar az életem. Ezt is írtam. ;))

Egyszerűen nem érzem magam boldognak, nekem nem ez kell.

2013. ápr. 6. 22:11
 35/74 anonim ***** válasza:
69%
Ha unod a jogot,mert az egész csak a magolásból áll,akkor nem kellett volna odamenjél.Ezer meg ezer pörgős szak van,idegenvezető stbstb. Minden rajtad áll.Vagy tudsz élni a lehetőségeiddel vagy nem.
2013. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Ennyire azért nem kell irigykedni. Már 3x leírtam, de látom szövegértésből nem vagy a topon: nem azt mondom, hogy szar, az életem de nem vagyok boldog. És nem elsősorban utazgatni akarok.


Lehet hogy nem bírnám a kétkezi munkát, de érdekesebb lenne mint most.


Ha kirúgnának ( nem fognak mert 100%osan végzem a munkát), sem keserednék el. Ezelőtt pár hónapig bankban dolgoztam, de nem lehetett összeegyeztetni a sulival. Ezután is feltalálom magam. Főleg diákmunka terén. Szinte végtelenek a lehetőségek.

2013. ápr. 6. 22:33
 37/74 A kérdező kommentje:

Az előző megjegyzésem a 22:25-nek szólt.


ma 22:32


Nem a jogot unom. Érdekel. Imádom. Csak egyszerűen kevésnek érzem. És azt a fajta életet unom, hogy: egyetem, munka család. Nekem nem ez kell... Rokonlelkű embereket keresvén írtam ide hátha valaki volt már hasonló helyzetben, és mi segített? Hova ment , mihez kezdett.

2013. ápr. 6. 22:37
 38/74 anonim válasza:
60%

22:36-os vagyok.


Akkor egyszerűen úgy érzed hogy több dolgot szeretnél de nemtudsz mindent egyszerre csinálni?

Szal több célod van az életben.

2013. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
100%
Pont az, hogy nincsenek céljai. Nem tudja, hogy mitévő legyen.
2013. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Ha már az agykérdésről beszélünk igazán tükörbe nézhetnél.



Látom nem sikerült értelmezned a hozzászólásokat.

Nem, nem dicsekedni szerettem volna, de ha te így érzed sem érdekel a nyomorod.

Világosan leírtam mit szeretnék: Ha valaki volt már hasonló helyzetben mit tett?


immár nyolcadjára írom le:

Nem nem szar az életem, de nem vagyok boldog.

Az önkénteskedés pedig jóérzés, de attól hogy odaadnám a laptopom vagy bármimet valakinek nem oldódna meg semmi.


Tisztában vagyok a világon élő sanyarú sorsú emberekkel. De először a saját életemet szeretném tisztázni, nem másét.

Nevetséges ahogy gondolkodsz, valószínűleg elég megkeseredett lehetsz, ha itt éled ki magad az alpári hozzászólásaiddal:)


ÉN ELSŐSORBAN NEM MÁSOKON SZERETNÉK SEGÍTENI, hanem megtalálni magam számára az ideális életet.

Nem érdekel, hogy te vagy ti miért vergődtök.

Nem azt kértem, hogy adjatok pénzt, vagy bármit. Egyszerű: HA VALAKI VOLT MÁR ILYEN HELYZETBEN MIT TETT?

Na vedd be az esti xanaxot:)

2013. ápr. 7. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!