Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak magamon?...

Hogyan változtassak magamon? Hogy tanuljam meg kezelni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Egyszerűen nem az hogy félek a szerelemtől, hanem nem tudom kezelni. Most is van egy barátnőm és csak rajta jár az eszem, azt várom, hogy hivjon, azon agyalok hogy hogyan tudnék jobb lenni, hogy ne rontsam el, hogy mit kéne tennem. Mikor olyasvalakivel vagyok együtt, akibe nem vagyok szerelmes, vagy nem ragaszkodom, azokkal elvagyok, nem keresem, nem csak rajta jár az eszem, tudok neki nemet mondani, de mikor meg szerelmes vagyok, magamra sem ismerek. Most is fogytam 4 kilót, mert nem kívánom a kaját, és szinte sehova se járok, mert rossz nélküle. Ha ő megy valahova, csak azon jár az eszem, mit csinálhat? Nem vagyok féltékeny, vagy csak egészséges mértékben, de ez nagyon nem jó így. Hogy változtassak ezen?
2012. nov. 11. 13:02
 1/2 anonim válasza:
lazulj, el. ez a legfontosabb. szeresd őt természetesen, de a magán szvéráját ne zavard. ha hív, menj, de csak ha neked is jó. ne agyalj mindenen. a dolgok úgy alakulnak ahogy kell nekik. szóval a legfontosabb, hogy lazulj, és ne üsd bele az orrod az ő dolgaiba, csak ha megengedi
2012. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2012. nov. 12. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!